Nebaví Vás chodiť do šachty a čistiť filtráciu k bazénu?


Nebaví Vás dopúšťať vodu do bazéna cez hadicu?


Nebaví Vás čistiť bazén?

- Ak ste si odpovedali NIE tak čítajte ďalej a dozviete sa riešenie


- Ak ste si odpovedali NIE tak čítajte ďalej a dozviete sa riešenie


- Ak ste si odpovedali NIE tak čítajte ďalej a dozviete sa riešenie

Plná automatizácia čistenia filtrácie

Zbavíme Vás neustáleho chodenia do šachty na prečistenie filtrácie.  Ponúkame automatizáciu na čistenie filtrácie a to za pomoci automatizovanej čistiacej hlavici, ktorá v pravidelných intervaloch, ktoré sa nakonfigurujú spustí vyčistenie filtrácie (preplach/backwash následne výplach/rinse) a znova prepnutie do stavu filtrácie. Všetky tieto úkony sa zabezpečujú automaticky bez Vášho manuálneho zásahu.

Zaujalo Vás to? Tak Nás kontaktujte na vypracovanie ponuky. Cena automatizácie čistenia filtrácie sa pohybuje od 1500 Eur nahor nakoľko je potrebná výmena hlavice filtrácie a všetkých prípojov (prívod,odtok a pod), ďalej úpravu elektroinštalácie. Je to možné doplniť aj do existujúceho bazéna.

Automaticka hlava na cistnie filtracie
Automaticka hlava na cistnie filtracie
Udrziavanie hladiny  v bazene
Udrziavanie hladiny v bazene

Automatick udržiavanie vodnej hladiny

Skoncujte s neustálym dopúštaním vody cez hadicu. Ponúkame možnosť automatického udržiavania vodnej hladiny, čiže voda v bazéne bude mať stále rovnakú výšku a Vás už nemusí trápiť či deti vyskákali vodu z bazéna, či má skimmer dostatok vody na správny chod filtrácie, či sa odparilo veľa vody v horúčavách a podobne. Vďaka tomuto systému budete mať počas celej sezóny rovnakú výšku hladiny vody v bazéne a bez starostí. Tento systém je najlepšie inštalovať do nových bazénov, ktoré ešte nie sú zabetónované nakoľko dodatočné stavebné úpravy by zbytočne predražovali celý riešenie.

Zaujalo Vás to? Tak Nás kontaktujte na vypracovanie ponuky. Odhadovaná cena automatického udržiavania vodnej hladiny stoji pri novom bazéne od 200 Eur vyššie ale raz zaplatíte a už žiadne starosti počas roka.

Bazénové vysávače

Znova je na dne bazéna špina a mierne zelené steny? Naše bazénové vysávače Vás zbavia starosti, stačí vysávač "hodiť" do bazéna zapnúť a prísť o hodinu či dve ho len vybrať. A Váš bazén znova žiari ako predtým.

Zaujalo Vás to? pozrite si našu Eshop stránku a vyberte si z našej ponuky. Pri jednoduchšiu navigáciu ponúkame rýchly prehľad:

  • Dolphin S100 - čistí len dno bazéna a ma filter na stredne veľké nečistoty
  • Doplhin S200 - čistí steny aj dno bazéna a ma super jemný filter
Vysávač dolphin
Vysavac