Nízke zastrešenie bazénov

Zoradili sme posuvné zastrešenie bazénov podľa výšky profilu a od najlacnejšieho po najdrahší model. Tieto elegantné nízke prekrytia bazénov nenarušujú vzhľad vašej záhrady a zároveň poskytujú ochranu Vášho bazéna.

JUPITER

VENUS

MARS

Stredne vysoké zastrešenie bazénov

Zoradili sme posuvné zastrešenie bazénov podľa výšky profilu a od najlacnejšieho po najdrahší model. Stredne vysoké prekrytie bazénu Vám dovoľuje sa plnohodnotne kúpať v bazéne počas zatiahnutia zastrešenia a zároveň stála elegantne pôsobí vo vašej záhrade.

APOLLO

DIANA

NEPTUNE

Vysoké zastrešenie bazénov

Zoradili sme posuvné zastrešenie bazénov podľa výšky profilu a od najlacnejšieho po najdrahší model. Vysoké prekrytie bazénov Vám dovoľuje sa plnohodnotne kúpať a pohybovať pod zastrešením. Môžete tam mať záhradné sedenie alebo lehátka a zároveň sa komfortne pohybovať okolo bazéna.

PLUTO

JUNO

CUPID

Zastrešenia s pevnými rozmermi a vyhotoveniami

V ponuke máme veľmi obľúbene zastrešenia s pevnými rozmermi, presne definovaným prevedením za výhodnejšie ceny ako klasické zastrešenia.

KLASIK

DALLAS

CASABLANCA

Jednokoľajové alebo bez koľajové zastrešenie bazénov

V ponuke máme veľmi obľúbene jednokoľajové alebo bez koľajové zastrešenia. Jednokoľajové zastrešenie ma na jednej strane koľajnicu a na druhej kolieska vďaka čomu Vám už koľajnica nezavadzia.

VULCAN

MARS

  • Farba rámu môže byť: Šedá (hliník), Antracitová, prípadne Béžová
  • Presklenie môže byť: priehľadné (ako sklo), priesvitné (ako lexan) alebo k obom dodávame aj variant s modrým nádychom
  • Dvere ponúkame bočné posuvne alebo otváravé na priečelí najväčšieho segmentu. Jedny dvere sú ZDARMA
  • Uzamykateľné vstupné dvere alebo všetky segmenty zastrešenia

Profil koľajnice Profil kolajnice

Možností je veľa a preto sa pýtajte a radi Vám odpovieme. Kto sa nepýta nebude vedieť.

Nevybrali ste si prekrytie bazénov alebo máte otázku?

Neváhajte a napíšte nám a nájdeme také prekrytie bazéna, ktoré splní Vaše predstavy. Cenník na prekrytie bazénov nemáme na webe ale vypracujeme Vám cenovú ponuku zadarmo. Napíšte nám vašu predstavu a my Vám pošleme ponuku. Pozrite si naše prekrytia bazénov na Facebooku

Zoznam našich zastrešení bazénov

Na obrázku nájdete našu kompletnú paletu zastrešení bazénov. Sú tu modely lacné, nízke i vysoké.

Zastrešenia bazénov obrázkový zoznam

Lamelové roletové zakrytie bazénu

V ponuke máme aj lamelové roletové zakrytie bazénu, pre tých ktorý hľadajú čistý nerušivý dizajn mimo klasického hliníkového zakrytia. Lamelové zakrytie bazéna

Zastrešenia sú riešené ako subdodávka od inej spoločnosti, ktorá zabezpečuje dodanie zastrešenia do vzdialenosti cca 100km od Nových Zámkov.