Plastové bazény nie len na horúce letné dni

Bazén hranatý - MODERN

cena od 2 180,- Eur

Bazén ležadlový - RELAX

cena od 3 000,- Eur

Bazén zaoblený - CLASSIC

cena od 2 180,- Eur

Bazén nekonečný - INFINITY

cena od 4 280,- Eur

Prelivový bazén - PRELIV

cena od 5 990,- Eur

Bazén kruh - CIRCLE

cena od 690,- Eur

Keramické a laminátové bazény

Luxusné bazény pre náročných

Keramický bazén CORAL

cena od 6 400,- eur

Keramický bazén SHEL

Cena od 7 300,- Eur

Keramické bazény PLATINUM

cena od 10 500,- eur

Plastové bazény od Slovenského výrobcu

sú ideálnym riešením, ak túžite mať doma vlastný kvalitný, moderný a pekný bazén, ktorý dobre vyzerá aj dlho vydrží nakoľko. Sme Slovenský výrobca hotových plastových bazénových telies a máme pre Vás bazény klasické obdĺžnikové - hranaté, zaoblené, ležadlové alebo prelivové. Naše plastové bazény sú vyrobené z kvalitného, mrazuvzdorného a stálofarebného materiálu - polypropylénu, výhradne určeného pre výrobu bazénov. Životnosť týchto bazénov je 20-30 rokov. Postaviť si ho dokáže každý šikovný majster. Schody môžu byť rohové, pozdĺžne - popri stene, kráľovské - po celej šírke, ďalej tam vieme dať lavičku na sedenie a relaxovanie doplnenú o masážne wellnes trysky. Lavička môže pokračovať zo schodov alebo môže byť v rohu prípadne po celej šírke. Bazény vyrábame z materiálu hrúbky 5mm, 6mm alebo 8mm.

Bazén s ležadlovou časťou - RELAX sa skladá z kúpacej časti vhodnej na plávanie a ležadlovej časti v ktorá je ideálna na opaľovanie, vylihovanie alebo hranie sa deťmi v malej plytkej a teplej vode. Ležadlová časť je ideálnym miestom na hranie sa s deťmi, ktoré ešte nevedia plávať.

Bazén s nekonečným okrajom - INFINITY Vám prináša pocit z nekonečného okraja kde voda padá až za obzor. Tento bazén je vhodný pre tých, ktorý majú svahovitý terén, kde nekonečný okraj končí smerom do "neznáma". Počas kúpania máte máte pocit ako keby voda nemala konca - fantázia.

Bazén s prelivovým žľabom - PRELIV ponúkame s klasickou plastovou mriežkou alebo s elegantným nadčasovým obložením z prírodného kameňa.

Plastové bazény sú vhodné na osadenie do zeme

nakoľko ich vonkajšia konštrukcia potrebuje spevnenú betónovú plochu. Plastové bazény sú vyrábané najmodernejšou technológiou teplovzdušného zvárania polypropylénových dosiek o hrúbke 5, 6 a 8mm. Na výrobu bazénov používame materiál, ktorý vyniká vysokou stálofarebnosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a dlhou životnosťou. Plastové bazény si viete sami veľmi jednoducho zabetónovať a nepotrebujete na to stavebnú firmu. Na plastové bazény do zeme v prevedení Exkluzív, požívame špičkový, najkvalitnejší materiál, ktorý sa dá na trhu kúpiť od firiem Röchling (technický list Röchling) alebo Simona. V prevedení Štandard používame materiál strednej triedy/kvality, ktorý taktiež vydrží mnoho rokov. Cena za prevedenie bazéna Exkluzív je adekvátna ku kvalite použitého materiálu na stavbu bazéna. Bližšie informácie o rozdieloch v prevedeniach našich bazénov nájdete na našej stránke Info, kde nájdete podrobný popis a fotky.

Výhodou plastových bazénov je ich variabilita. Nakoľko sme Slovenský výrobca bazénov, tak Vám vyrobíme Váš vysnívaný bazén aj na mieru

Plastový bazén je po celom obvode vystužený plastovými rebrami spolu s kovovou výstužou, vďaka čomu bude teleso bazéna rovné a pevné. K plastovým bazénom dodávame technické výkres pre výkop, obrázkový postup na zabetónovanie, kompletné príslušenstvo ako čerpadlo, filtráciu adekvátne k objemu vody v bazéne a iné bazénové príslušenstvo. Na obrázku vidíte možné farebné prevedenie bazénov. Tmavomodrá, svetlo modrá alebo biela. Samozrejme je možné farby medzi sebou kombinovať napríklad do svetlo modrého bazénu dať biele alebo tmavomodré schody. Prípadne do bieleho dať svetlo modré schody.

Luxusné laminátové a keramické bazény pre náročných

Laminátové a keramické bazény sú určené pre náročnejších klientov, ktorý v bazéne nehľadajú len relax ale pôžitok a vysokú kvalitu prevedenia bazénu. Na výber je široká škála typov a rozmerov z ktorých si vyberie každý klient. Povrchová úprava je najvyššej kvality a ponúka širokú škálu farebných prevedení od jednofarebného až po špeciálne gélové farby s atraktívnym 3D efektom. 3D efekt sa vyznačuje vysokou lesklosťou nakoľko sú v nej použité špeciálne špeciálne gélové farby s trblietkami. Trblietky odrážajú slnečné lúče a vytvárajú tak trblietavý a jedinečný vodný povrch. Možnosť voľby je zo 7 atraktívnych farebných variantov.

Telo bazénového telesa je vyrobené zo sklo-laminátu zosilnené pomocou keramického jadra a obalené tepelno izolačnou PUR penou. Hrúbka steny laminátového bazéna je 10mm čo nemá žiadny iný dodávateľ laminátových bazénov. Keramické bazény sú najkvalitnejšie bazény na trhu niečo ako Ferrari medzi autami. Svojimi dizajnovými ale aj technologickými vlastnosťami uspokoja tých najnáročnejších zákazníkov.  Sú odolné voči poveternostným podmienkam a ich životnosť je viac ako osemdesiat rokov. Tieto bazény osadiť laminátové a keramické bazény do zeme.

CORAL - laminátový bazén

Keramicky bazén CORAL | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

Cena od 5 800,- Eur

SHEL - laminátový bazén

Keramicky bazén SHEL  | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

cena od 6 300,- eur

RUBIN - laminátový bazén

Keramicky bazén RUBIN | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

cena od 7 000,- eur

Stavba bazéna na kľúč čiže na komplet

V niektorých lokalitách máme partnerské stavebné firmy, ktoré Vám naše plastové alebo laminátové bazény postavia na kľúč počnúc od vykopania stavebnej bazénovej jamy, betónovania platne pod bazén, položenia izolácie na dno a steny bazéna, zasypania bazéna betónom, nalepenia bazénového lemu až po pokládku dlažby okolo bazéna.

Naše ceny sú vždy už s DPH, čiže presne viete koľko zaplatíte a nič Vás už neprekvapí

Ešte niečo o nás

Naša ponuka nezahŕňa len kvalitné plastové bazény,  laminátové bazény a keramické bazény za šialene dobré ceny  ale v našej ponuke nájdete aj bazénovú technológiu ako sú čerpadlá, filtrácie, LED svetla, tepelné čerpadlá, solárne sprchy, automatizované robotické vysávače, protiprúdy, solinátory, dávkovače chémie, UV lampy či skokanské mostíky. Bazénovú technológiu ako čerpadlo a filtráciu si môžete uložiť do zeme do nami vyhotovenej hotovej plastovej šachty, plastového domčeka či niekam nad zem do plastového domčeka, garáže či na iné kryté miesto. Plastové bazény do zeme nie len predávame ale dodávame k nim aj krásne a elegantné betónové lemy ďalej lemy z prírodného kameňa travertínu. Podrobné informácie na našej stránke Info

Naša firma BazenoveSialenstvo.sk sídli v Nových Zámkoch. Bazény a zastrešenia dodávame do okruhu okolo 100km a dodávame do širokého okolia Nitry, Bratislavy, Galanty, Šale, Štúrova, Šamorína, Dunajskej Stredy, Šiah, Levíc, Trnavy, Hlohovca či Komárna.

Radi Vám odborne poradíme ako sa najlepšie starať o vodu v bazéne.

Nevybrali ste si bazén?

Napíšte nám vašu predstavu a určite nájdeme bazén presne pre Vás.