Bazény plastové vyrábame aj na mieru a staviame na kľúč

plastové bazény do zeme na komplet

Bazén kruhový

cena od 650,- Eur

Bazén CLASSIC - Zaoblené okraje

cena od 1 650,- eur

Bazén MODERN - Hranatý

cena od 1 650,- eur

Laminátové bazény a keramické bazény

CORAL - laminátový bazén

Keramicky bazén CORAL | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

Cena od 5 800,- Eur

SHEL - laminátový bazén

Keramický bazén SHEL | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

cena od 6 300,- eur

RUBIN - laminátový bazén

Keramicky bazén RUBIN

cena od 7 000,- eur

Bazény z polystyrénových tvárnic POROCELL

Bazén ŠPORT

Bazén ŠPORT

Bazén ŠPORT

Bazén ŠPORT je bazén výhradne určený do zeme a je postavený zo špeciálnych tvrdených polystyrénových tvárnic nemecké značky POROCELL a bazénovej fólie. Teleso bazéna sa vyznačuje vysokou pevnosťou, odolnosťou a zároveň je dokonale od izolovaný od okolitého terénu. Na betónovú platňu s KARI sieťovinou sa ukladajú jednotlivé tvárnice, ktoré sú vystužené stavebnou oceľou "roxormi". Tvárnice sú zaliate betónom. Po zaliatí vznikne pevná železobetónová stavba a nosná konštrukcia bazénovej fólie.  Na steny a dno sa uloží geotextília a následne sa upevní do kotviaceho profilu hotová strojovo pozváraná bazénová fólia. V prípade záujmu je možné na dno uložiť ďalšiu prídavnú izoláciu. Na horný okraj sa nalepí bazénový lem z kameňa, osadí sa rebrík, zapojí sa filtrácia a bazén ŠPORT je hotový. V prípade záujmu môžeme do telesa vložiť akrylové schodisko vďaka čomu bude vstup do bazéna ešte pohodlnejší. Bazén ŠPORT ja bazény výhradne učený do zeme a tento bazén staviame na kľúč.

Plastové bazény

sú ideálnym riešením, ak túžite mať doma vlastný moderný bazén, ktorý vyzerá skvelo, je vyrobený z kvalitného poplypropylénu, má dlhú životnosť a je za šialene dobrú cenu. Plastové bazény do zeme od BazenoveSialenstvo.sk sú vyrábané najmodernejšou technológiou teplovzdušného zvárania polypropylénových dosiek o hrúbke 5, 6, 8 až 10 mm (podľa veľkosti bazénov). Používame materiál, ktorý vyniká vysokou stálofarebnosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a dlhou životnosťou.  Na plastové bazény do zeme v prevedení Exkluzív požívame špičkový, najkvalitnejší materiál, ktorý sa dá na trhu kúpiť od Röchling alebo Simona. V prevedení Štandard používame materiál bežnej, strednej kvality ktorý taktiež vydrží ale sa skorej stratí lesk. Cena za prevedenie bazéna Exkluzív je adekvátna ku kvalite použitého materiálu na stavbu bazéna. Bližšie informácie o rozdieloch v prevedeniach našich bazénov nájdete na našej stránke Info, kde nájdete podrobný popis a fotky.

Výhodou plastových bazénov je ich variabilita, vyrobíme aký chcete lebo sme priamo výrobcovia bazénov

Plastový bazén je po celom obvode vystužený plastovými rebrami, ktoré zaručujú dlhodobo stály pevný tvar. K plastovým bazénom dodávame čerpadlo a filter adekvátne k objemu vody v bazéne. Našu ponuku bazénovej technológie si môžete pozrieť na našej pod stránke Bazénová technológia.

Keramické bazény

Telo bazénového telesa je vyrobené zo sklo-laminátu zosilnené pomocou keramického jadra a obalené tepelno izolačnou PUR penou. Laminátový bazén neobsahujú keramické jadro a taktiež sú obalené tepelnoizolačnou PUR penou. Keramické bazény sú najkvalitnejšie bazény na trhu niečo ako Ferrari medzi autami. Svojimi dizajnovými ale aj technologickými vlastnosťami uspokoja tých najnáročnejších zákazníkov.  Sú odolné voči poveternostným podmienkam a ich životnosť je viac ako osemdesiat rokov. Ponúkame špeciálne gélové farby s atraktívnym 3D efektom. Možnosť voľby zo 7 atraktívnych farebných variantov.

Naše ceny sú vždy už s DPH, čiže presne viete koľko zaplatíte a nič Vás už neprekvapí

Stavba bazéna na kľúč čiže na komplet

A aby toho nebolo málo firma BazenoveSialenstvo nie len bazén vyrobý ale Vám zabezpečí aj osadenie bazéna a ukončovacie práce po osadení ako je položenie dlažby, nalepenie bazénového lemu, osadenie solárnej sprchy a podobné ukončovacie práce. Zabezpečíme výstavbu vykopanie stavebnej bazénovej jamy (externou spoločnosťou), betónovanie platne pod bazén, položenie izolácie na dno a steny bazéna, zasypanie bazéna a ďalšie stavebné úpravy v blízkosti bazéna. Staviame bazény na kľúč čiže na komplet od návrhu až po finálne ukončenie. Vieme Vám zabezpečiť 3D vizualizáciu priestoru, kde bude Váš bazén umiestnený aby ste mali predstavu ako bude Vaša záhrada vyzerať. Stavebnú predprípravu bazénovej jamy a osadenie bazéna do zeme robíme tak do 60 km od Nových Zámkov. Bazény dodávame tak do 150 km od Nových Zámkov. Vyhotovíme Vám aj 3D vizualizáciu! Podrobné informácie nájdete na našej stránke Info.

Nevybrali ste si bazén?

Napíšte nám vašu predstavu a určite nájdeme bazén presne pre Vás.