Bazény plastové vyrábame aj na mieru a staviame na kľúč

Bazén kruhový

cena od 650,- Eur

Bazén CLASSIC - Zaoblené okraje

cena od 1 780,- eur

Bazén MODERN - Hranatý

cena od 1 780,- eur

Laminátové bazény a keramické bazény

CORAL - laminátový bazén

Keramicky bazén CORAL | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

Cena od 5 800,- Eur

SHEL - laminátový bazén

Keramický bazén SHEL | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

cena od 6 300,- eur

RUBIN - laminátový bazén

Keramicky bazén RUBIN

cena od 7 000,- eur

Bazény z polystyrénových tvárnic POROCELL

Bazén porocel sport

Bazén porocel sport

Bazén porocel sport

Bazén ŠPORT je postavený zo špeciálnych tvrdených polystyrénových tvárnic nemecké značky POROCELL a bazénovej fólie s vynikajúcimi izolačnými schopnosťami a vysokou odolnosťou. Na betónovú platňu s KARI sieťovinou sa ukladajú jednotlivé tvárnice, ktoré sú vystužené stavebnou oceľou "roxormi". Tvárnice sú zaliate betónom. Po zaliati vznikne pevná železobetónová stavba a nosná konštrukcia bazénovej fólie.  Na steny a dno sa uloží geotextília a následne sa umiestní bazénové fólia. Ako horné ukončenia sa uloží bazénový len s betónu a bazén je hotový. Bazén Šport Vám postavíme na kľúč.

Plastové bazény

sú ideálnym riešením, ak túžite mať doma vlastný bazén, ktorý zároveň skvele vyzerá, má dlhú životnosť a je za šialene dobrú cenu. Plastové bazény do zeme od BazenoveSialenstvo.sk sú vyrábané najmodernejšou technológiou teplovzdušného zvárania polypropylénových dosiek o hrúbke 5 až 10 mm (podľa veľkosti bazénov). Používame materiál, ktorý vyniká vysokou stálofarebnosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a dlhou životnosťou. Plastové bazény v prevedení Exkluzív požívame materiál od špičkový nemecký firmy Röchling a v prevedení Štandard bežnej kvality. Cena za prevedenie bazéna Exkluzív je adekvátna ku kvalite použitého materiálu na stavbu bazéna. Bližšie informácie o rozdieloch v prevedeniach našich bazénov nájdete na našej stránke Info.

Výhodou plastových bazénov je ich variabilita, vyrobíme aký chcete.

Plastový bazén je po celom obvode vystužený plastovými rebrami, ktoré zaručujú dlhodobo stály pevný tvar. K plastovým bazénom dodávame čerpadlo a filter adekvátne k objemu vody v bazéne. Našu ponuku bazénovej technológie si môžete pozrieť na našej pod stránke Bazénová technológia.

Keramické bazény

Telo bazénového telesa je vyrobené zo sklo-laminátu zosilnené pomocou keramického jadra a obalené tepelno izolačnou PUR penou. Laminátové neobsahujú keramické jadro a taktiež sú obalené tepelnoizolačnou PUR penou. Keramické bazény sú najkvalitnejšie bazény na trhu niečo ako Ferrari medzi autami. Svojimi dizajnovými ale aj technologickými vlastnosťami uspokoja tých najnáročnejších zákazníkov.  Sú odolné voči poveternostným podmienkam a ich životnosť je viac ako osemdesiat rokov. Ponúkame špeciálne gélové farby s atraktívnym 3D efektom. Možnosť voľby zo 7 atraktívnych farebných variantov.

Naše ceny sú vždy už s DPH, čiže presne viete koľko zaplatíte a nič Vás už neprekvapí

A aby toho nebolo málo firma BazenoveSialenstvo.sk Vám zabezpečí aj osadenie bazéna a ukončovacie práce po osadení ako je položenie dlažby, osadenie solárnej sprchy a podobne. Zabezpečíme vykopanie stavebnej jamy, betónovanie platne pod bazén, položenie izolácie na dno a steny bazéna, zasypanie bazéna a ďalšie stavebné úpravy v blízkosti bazéna. Robíme aj bazény na kľúč s od návrhu až po finálne ukončenia. Vieme Vám zabezpečiť 3D vizualizáciu priestoru kde bude Váš bazén umiestnený aby ste mali predstavu ako bude Vaša záhrada vyzerať. Stavebnú predprípravu bazénovej jamy a osadenie bazéna do zeme robíme tak do 60 km od Nových Zámkov. Bazény dodávame tak do 150 km od Nových Zámkov. Vyhotovíme Vám aj 3D vizualizáciu! Podrobné informácie nájdete na našej stránke Info.

Nevybrali ste si bazén?

Napíšte nám vašu predstavu a určite nájdeme bazén presne pre Vás.