Bazény plastové vyrábame aj na mieru a staviame na kľúč

plastové bazény do zeme na komplet

Bazén kruhový

cena od 690,- Eur

Bazén CLASSIC - Zaoblené okraje

cena od 1 900,- eur

Bazén MODERN - Hranatý

cena od 1 900,- eur

Laminátové bazény a keramické bazény

CORAL - laminátový bazén

Keramicky bazén CORAL | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

Cena od 5 800,- Eur

SHEL - laminátový bazén

Keramický bazén SHEL | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

cena od 6 300,- eur

RUBIN - laminátový bazén

Keramicky bazén RUBIN

cena od 7 000,- eur

Plastové bazény

sú ideálnym riešením, ak túžite mať doma vlastný moderný a pekný bazén, ktorý nie len, že dobre vyzerá ale je vyrobený z kvalitného poplypropylénu, ktorý má dlhú životnosť. Plastové bazény do zeme od BazenoveSialenstvo.sk sú vyrábané najmodernejšou technológiou teplovzdušného zvárania polypropylénových dosiek o hrúbke 5, 6, 8 až 10 mm (podľa veľkosti bazénov). na stavbu bazénov používame materiál, ktorý vyniká vysokou stálofarebnosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a dlhou životnosťou.  Na plastové bazény do zeme v prevedení Exkluzív požívame špičkový, najkvalitnejší materiál, ktorý sa dá na trhu kúpiť od Röchling alebo Simona. V prevedení Štandard používame materiál strednej triedy/kvality, ktorý taktiež vydrží mnoho rokov. Cena za prevedenie bazéna Exkluzív je adekvátna ku kvalite použitého materiálu na stavbu bazéna. Bližšie informácie o rozdieloch v prevedeniach našich bazénov nájdete na našej stránke Info, kde nájdete podrobný popis a fotky.

Výhodou plastových bazénov je ich variabilita, vyrobíme aký chcete lebo sme priamo výrobcovia bazénov

Plastový bazén je po celom obvode vystužený plastovými rebrami, ktoré zaručujú dlhodobo stály pevný tvar. K plastovým bazénom dodávame čerpadlo a filter adekvátne k objemu vody v bazéne. Našu ponuku bazénovej technológie si môžete pozrieť na našej pod stránke Bazénová technológia.

Keramické bazény

Telo bazénového telesa je vyrobené zo sklo-laminátu zosilnené pomocou keramického jadra a obalené tepelno izolačnou PUR penou. Laminátový bazén neobsahujú keramické jadro a taktiež sú obalené tepelnoizolačnou PUR penou. Keramické bazény sú najkvalitnejšie bazény na trhu niečo ako Ferrari medzi autami. Svojimi dizajnovými ale aj technologickými vlastnosťami uspokoja tých najnáročnejších zákazníkov.  Sú odolné voči poveternostným podmienkam a ich životnosť je viac ako osemdesiat rokov. Ponúkame špeciálne gélové farby s atraktívnym 3D efektom. Možnosť voľby zo 7 atraktívnych farebných variantov.

Naše ceny sú vždy už s DPH, čiže presne viete koľko zaplatíte a nič Vás už neprekvapí

Stavba bazéna na kľúč čiže na komplet

A aby toho nebolo málo tak firma BazenoveSialenstvo nie len bazén vyrobí ale Vám zabezpečí aj osadenie bazéna s nalepením bazénového lemu, osadenie solárnej sprchy a podobné ukončovacie práce. Zabezpečíme výstavbu vykopanie stavebnej bazénovej jamy (externou spoločnosťou), betónovanie platne pod bazén, položenie izolácie na dno a steny bazéna, zasypanie bazéna a ďalšie stavebné úpravy v blízkosti bazéna. Staviame bazény na kľúč čiže na komplet od návrhu až po finálne ukončenie. Stavebnú predprípravu bazénovej jamy a osadenie bazéna do zeme robíme tak do 25 km od Nových Zámkov. Bazény dodávame približne do 150 km od Nových Zámkov. Podrobné informácie nájdete na našej stránke Info.

Nevybrali ste si bazén?

Napíšte nám vašu predstavu a určite nájdeme bazén presne pre Vás.