Plastové bazény

plastové bazény do zeme na komplet

Bazén kruh - CIRCLE

cena od 690,- Eur

Bazén hranatý - MODERN

cena od 1 930,- eur

Bazén zaoblený - CLASSIC

cena od 1 930,- eur

Bazén ležadlový - RELAX

cena od 2 890,- eur

Bazén nekonečný - INFINITY

cena od 1 990,- eur

Vírivky

od 2 690,-

Laminátové bazény a keramické bazény

Keramický bazén CORAL

cena od 6 400,- eur

Keramický bazén SHEL

Cena od 7 300,- Eur

Keramický bazén PLATINUM

cena od 10 500,- eur

Bazény plastové

sú ideálnym riešením, ak túžite mať doma vlastný kvalitný, moderný a pekný bazén, ktorý dobre vyzerá aj dlho vydrží nakoľko. Sme Slovenský výrobca bazénov a máme pre Vás bazény klasické obdĺžnikové hranaté, zaoblené, ležadlové alebo kruhové prípadne aj iné tvary. Naše plastové bazény sú vyrobené z kvalitného, mrazuvzdorného a stálofarebného materiálu - poplypropylénu, výhradne určeného pre výrobu bazénov. Životnosť týchto bazénov je 20-30 rokov. Postaviť si ho dokáže každý šikovný majster. Do bazénového telesa vieme dať schody rohové, pozdĺžne - popri stene, kráľovské čiže - celej šírke, ďalej vieme umiestniť do telesa lavičku na sedenie a relaxovanie doplnenú o masážne wellnes trysky.. Lavička môže pokračovať zo schodov alebo môže byť v rohu prípadne po celej šírke. Bazény vyrábame z materiálu hrúbky 5mm, 6mm alebo 8mm.

Našou novinkou je bazén s ležadlovou časťou - Relax, ktorá je ideálna na opaľovanie alebo hranie sa deťmi v malej plytkej a teplej vode. Bazén sa skladá z kúpacej časti v ktorej si môžete aj zaplávať a taktiež z ležadlovej časti v ktorej si môžete ľahnúť, opaľovať sa alebo len tak sa prechádzať vo vode po členky. Ležadlová časť je ideálnym miestom na hranie sa s deťmi ak máte malé deti, ktoré ešte nevedia plávať. Z ležadlovej časti sa pohodlne dostanete do kúpacej časti či už skokom do vody alebo po schodoch.

V ponuke máme bazén s nekonečným okrajom - Infinity. Pri tomto bazéne máte pocit, že voda padá až za obzor. Tento bazén je vhodný pre tých, ktorý majú svahovitý terén, kde nekonečný okraj končí smerom do "neznáma". Počas kúpania máte máte pocit ako keby voda nemala konca - fantázia.

Ak hľadáte prelivový bazén ale nepáči sa Vám nevkusne vyzerajúca mriežka, tak máme pre Vás pripravený bazén prelivový - Invisible. Pri tomto bazéne voda "vteká" pod dlažbu a vy nevidíte vodný okraj. Tento bazén nemá žiadnu časť bazénového telesa nad vodou a voda je len pár cm od horného okraja. Voda z bazénu sa nerozlieva do priestoru počas kúpania ako pri klasickom prelivovom bazéne.

Plastové bazény sú určené na osadenie do zeme

nakoľko ich vonkajšia konštrukcia potrebuje spevnenú betónovú plochu. Plastové bazény sú vyrábané najmodernejšou technológiou teplovzdušného zvárania polypropylénových dosiek o hrúbke 5, 6 a 8mm. Na výrobu bazénov používame materiál, ktorý vyniká vysokou stálofarebnosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a dlhou životnosťou. Plastové bazény si viete sami veľmi jednoducho zabetónovať a nepotrebujete na to stavebnú firmu. Na plastové bazény do zeme v prevedení Exkluzív, požívame špičkový, najkvalitnejší materiál, ktorý sa dá na trhu kúpiť od firiem Röchling alebo Simona. V prevedení Štandard používame materiál strednej triedy/kvality, ktorý taktiež vydrží mnoho rokov. Cena za prevedenie bazéna Exkluzív je adekvátna ku kvalite použitého materiálu na stavbu bazéna. Bližšie informácie o rozdieloch v prevedeniach našich bazénov nájdete na našej stránke Info, kde nájdete podrobný popis a fotky.

Výhodou plastových bazénov je ich variabilita. Nakoľko sme Slovenský výrobca bazénov, tak Vám vyrobíme Váš vysnívaný bazén aj na mieru

Plastový bazén je po celom obvode vystužený plastovými rebrami spolu s kovovou výstužou, vďaka čomu bude teleso bazéna rovné a pevné. K plastovým bazénom dodávame technické výkres pre výkop, obrázkový postup na zabetónovanie, kompletné príslušenstvo ako čerpadlo, filtráciu adekvátne k objemu vody v bazéne a iné bazénové príslušenstvo. Na obrázku vidíte možné farebné prevedenie bazénov. Tmavomodrá, svetlo modrá alebo biela. Samozrejme je možné farby medzi sebou kombinovať napríklad do svetlo modrého bazénu dať biele alebo tmavomodré schody. Prípadne do bieleho dať svetlo modré schody.

CORAL - laminátový bazén

Keramicky bazén CORAL | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

Cena od 5 800,- Eur

SHEL - laminátový bazén

Keramický bazén SHEL | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

cena od 6 300,- eur

RUBIN - laminátový bazén

Keramicky bazén RUBIN

cena od 7 000,- eur

Luxusné laminátové a keramické bazény pre náročných

Laminátové a keramické bazény sú určené pre náročnejších klientov, ktorý v bazéne nehľadajú len relax ale pôžitok a vysokú kvalitu prevedenia bazénu. Na výber je široká škála typov a rozmerov z ktorých si vyberie každý klient. Povrchová úprava je najvyššej kvality a ponúka širokú škálu farebných prevedení od jednofarebného až po špeciálne gélové farby s atraktívnym 3D efektom. 3D efekt sa vyznačuje vysokou lesklosťou nakoľko sú v nej použité špeciálne špeciálne gélové farby s trblietkami. Trblietky odrážajú slnečné lúče a vytvárajú tak trblietavý a jedinečný vodný povrch. Možnosť voľby je zo 7 atraktívnych farebných variantov.

Telo bazénového telesa je vyrobené zo sklo-laminátu zosilnené pomocou keramického jadra a obalené tepelno izolačnou PUR penou. Hrúbka steny laminátového bazéna je 10mm čo nemá žiadny iný dodávateľ laminátových bazénov. Keramické bazény sú najkvalitnejšie bazény na trhu niečo ako Ferrari medzi autami. Svojimi dizajnovými ale aj technologickými vlastnosťami uspokoja tých najnáročnejších zákazníkov.  Sú odolné voči poveternostným podmienkam a ich životnosť je viac ako osemdesiat rokov. Tieto bazény osadiť laminátové a keramické bazény do zeme.

Stavba bazéna na kľúč čiže na komplet

Aby toho nebolo málo tak firma BazenoveSialenstvo.sk nie len bazén vyrobí, dovezie a zapojí ale Vám zabezpečí aj osadenie bazéna s nalepením bazénového lem u z našej ponuky krásnych betonových lemov alebo z prírodného travertínu. K bazénom dodávame kompletné bazénové príslušenstvo ako sú tepelné čerpadlá, protiprúdy, LED svetlá, solárne sprchy, bazénové vysávače, bazénová chémia, skokanské mostíky, dávkovače chémie, chrliče vody, solinátory, UV lampy a iné doplnky.

Bazény do zeme dodávame približne do 100 km od Nových Zámkov. Bazény na kľúč čiže na komplet od návrhu až po finálne ukončenie realizujeme s externými stavebnými firmami ktoré zabezpečujú vykopanie stavebnej bazénovej jamy, betónovanie platne pod bazén, položenie izolácie na dno a steny bazéna, zasypanie bazéna betónom a nalepenie bazénového lemu.  Pre bazény do zeme nájdete podrobné informácie na našej stránke Info

Naše ceny sú vždy už s DPH, čiže presne viete koľko zaplatíte a nič Vás už neprekvapí

Ešte niečo o nás

Naša ponuka nezahŕňa len kvalitné plastové bazény,  laminátové bazény a keramické bazény za šialene dobré ceny  ale v našej ponuke nájdete aj bazénovú technológiu ako sú čerpadlá, filtrácie, LED svetla, tepelné čerpadlá, solárne sprchy, automatizované robotické vysávače, protiprúdy, solinátory, dávkovače chémie, UV lampy či skokanské mostíky. Bazénovú technológiu ako čerpadlo a filtráciu si môžete uložiť do zeme do nami vyhotovenej hotovej plastovej šachty, plastového domčeka či niekam nad zem do plastového domčeka, garáže či na iné kryté miesto. Plastové bazény do zeme nie len predávame ale dodávame k nim aj krásne a elegantné betónové lemy ďalej lemy z prírodného kameňa travertínu.

Naša firma BazenoveSialenstvo.sk sídli v Nových Zámkoch. Bazény a zastrešenia dodávame do okruhu okolo 100km. Bazény dodávame do širokého okolia Nitry, Bratislavy, Galanty, Šale, Štúrova, Šamorína, Dunajskej Stredy, Šiah, Levíc, Trnavy, Hlohovca či Komárna.

Radi Vám odborne poradíme ako sa najlepšie starať o vodu v bazéne.

Nevybrali ste si bazén?

Napíšte nám vašu predstavu a určite nájdeme bazén presne pre Vás.