Sme Slovenská spoločnosť, ktorá priamo vyrába plastové bazény zabezpečuje ich montáž a osadenie. V našej ponuke nájdete aj luxusné laminátové a keramické bazény od kvalitného dodávateľa. 

Plastové bazény

Bazén hranatý - MODERN

cena od 2 810,- Eur

Bazén ležadlový - RELAX

od 3 790,- Eur

Bazén zaoblený - CLASSIC

od 2 810,- Eur

Bazén nekonečný - INFINITY

cena od 5 150,- Eur

Prelivový bazén - PRELIV

cena od 7 510,- Eur

Bazén kruh - CIRCLE

od 1 060,- Eur

Keramické a laminátové bazény

Keramický bazén RUBIN

Keramický bazén SHEL

Keramický bazén PLATINUM

Plastové bazény od Slovenského výrobcu

sú ideálnym riešením, ak túžite mať doma vlastný kvalitný, moderný a pekný bazén, ktorý dobre vyzerá aj dlho vydrží. Sme dlhoročný Slovenský výrobca hotových plastových bazénových telies a máme pre vás bazény obdĺžnikové - hranaté alebo zaoblené, ležadlové, prelivové a s nekonečným okrajom. Na výrobu plastový bazénov používame kvalitný, mrazuvzdorný a stálofarebný materiál - polypropylén, výhradne určený na výrobu bazénov. Životnosť je odhadované na 20-30 rokov. Schody môžu byť rohové, pozdĺžne - popri stene, kráľovské - po celej šírke, prípadne vieme vložiť aj lavičku na sedenie a relaxovanie doplnenú o masážne wellnes trysky. Lavička môže pokračovať zo schodov, prípadne môže byť v rohu či po celej šírke. Steny bazénového telesa vyrábame z materiálu hrúbky 5mm, 6mm a 8mm.

RELAX - bazén s ležadlovou časťou sa skladá z kúpacej časti vhodnej na plávanie a ležadlovej časti, ktorá je ideálna na opaľovanie, vylihovanie a hranie sa deťmi v malej plytkej a teplej vode.

INFINITY - bazén s nekonečným okrajom vám prináša pocit z nekonečného okraja kde voda padá až za obzor. Tento bazén je vhodný pre tých, ktorý majú svahovitý terén, kde nekonečný okraj končí smerom do "neznáma". Počas kúpania máte máte pocit ako keby voda nemala konca - fantázia.

PRELIV - bazén s prelivovým žľabom ponúkame s klasickou plastovou mriežkou alebo s elegantným nadčasovým obložením z prírodného kameňa.

Naše kvalitné plastové bazény sú vhodné na osadenie do zeme

vyžadujú rovnú, hladkú a spevnenú betónovú plochu. Naše plastové bazény sú vyrábané najmodernejšou technológiou teplovzdušného zvárania polypropylénových dosiek o hrúbke 5, 6 a 8mm. Na výrobu bazénov používame materiál, ktorý vyniká vysokou stálofarebnosťou, odolnosťou voči UV žiareniu a dlhou životnosťou. Výhodou našich kvalitných plastových bazénov je, že si ich viete veľmi jednoducho postaviť aj sami od vykopania po zabetónovanie a nepotrebujete na to stavebnú firmu. Na plastové bazény do zeme v prevedení Exkluzív, požívame špičkový, najkvalitnejší materiál od nemeckých firiem Röchling (technický list Röchling) a Simona. V prevedení Štandard používame materiál strednej triedy/kvality, ktorý taktiež vydrží mnoho rokov. Cena za prevedenie bazéna Exkluzív je adekvátna ku kvalite použitého materiálu na stavbu bazéna. Bližšie informácie o rozdieloch v prevedeniach našich bazénov nájdete na našej stránke Info, kde nájdete podrobný popis a fotky.

Výhodou plastových bazénov je ich variabilita. Nakoľko sme Slovenský výrobca bazénov, tak Vám vyrobíme Váš vysnívaný bazén aj na mieru

Plastový bazén je po celom obvode vystužený plastovými rebrami, vďaka čomu je teleso bazéna rovné a pevné. K plastovým bazénom dodávame technický výkres pre výkop, obrázkový postup na zabetónovanie, ďalej kompletné príslušenstvo ako čerpadlo, filtráciu a iné bazénové príslušenstvo. Na obrázku vidíte možné farebné prevedenia bazénov. Tmavomodrá, svetlo modrá, oceľová modrá, šedá a  biela. Samozrejme je možné farby medzi sebou kombinovať napríklad do svetlo modrého bazénu dať biele alebo tmavomodré schody.

Svetlo modrá Tmavo modrá Oceľová modrá Šedá Biela
Image Image ocelova modra Image Image
Hrúbka stien 5, 6 a 8mm Hrúbka stien 5 a 8mm Hrúbka stien 5 a 8mm Hrúbka stien 5 a 8mm Hrúbka stien 6 a 8mm

Luxusné laminátové a keramické bazény pre náročných

Laminátové a keramické bazény sú určené pre náročnejších klientov, ktorý v bazéne nehľadajú len relax ale pôžitok a vysokú kvalitu prevedenia bazénu a luxusný dizajn. Na výber je široká škála typov a rozmerov z ktorých si vyberie každý klient. Povrchová úprava je najvyššej kvality a ponúka širokú škálu farebných prevedení od jednofarebného až po špeciálne gélové farby s atraktívnym 3D efektom. 3D efekt sa vyznačuje vysokou lesklosťou nakoľko sú v nej použité špeciálne špeciálne gélové farby s trblietkami. Trblietky odrážajú slnečné lúče a vytvárajú tak trblietavý a jedinečný vodný povrch. Možnosť voľby je zo 7 atraktívnych farebných variantov.

Telo keramického bazénového telesa je vyrobené zo sklo-laminátu zosilnené pomocou keramického jadra a obalené tepelno izolačnou PUR penou. Hrúbka steny laminátového bazéna je na niektorých miestach až 10mm čo nemá mnoho iných dodávateľov laminátových a keramických bazénov. Keramické bazény sú najkvalitnejšie typy bazénov na trhu niečo ako Ferrari medzi autami. Svojimi dizajnovými ale aj technologickými vlastnosťami uspokoja tých najnáročnejších zákazníkov.  Sú odolné voči poveternostným podmienkam a ich životnosť je viac ako osemdesiat rokov. Tieto bazény osadiť laminátové a keramické bazény do zeme.

CORAL - laminátový bazén

Keramicky bazén CORAL | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

Cena od 5 800,- Eur

SHEL - laminátový bazén

Keramicky bazén SHEL  | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

cena od 6 300,- eur

RUBIN - laminátový bazén

Keramicky bazén RUBIN | Bazény | Plastové bazény | Bazény na kľúč

cena od 7 000,- eur

Stavba bazéna na kľúč čiže na komplet

plastové bazény vyrobíme, dovezie priamo k Vám a zapojíme ich na komplet. V niektorých lokalitách Slovenska Vám vieme poskytnúť kontakt na stavebné firmy, ktoré Vám naše plastové a laminátové bazény postavia na kľúč, počnúc od vykopania bazénovej jamy, betónovania platne pod bazén, položenia izolácie na dno a steny bazéna, zasypania bazéna betónom, nalepenia bazénového lemu až po pokládku dlažby okolo bazéna. Informujte sa o tejto možnosti u našich obchodníkov.

Naše ceny sú vždy už s DPH, čiže presne viete koľko zaplatíte a nič Vás už neprekvapí

Ešte niečo o nás

Naša ponuka nezahŕňa len kvalitné plastové, laminátové alebo keramické bazény za šialene dobré ceny  ale v našej ponuke nájdete aj bazénovú technológiu ako sú čerpadlá, filtrácie, LED svetla, tepelné čerpadlá, solárne sprchy, automatizované robotické vysávače, protiprúdy, solinátory, dávkovače chémie, UV lampy či skokanské mostíky. Bazénovú technológiu ako čerpadlo a filtráciu si môžete uložiť do zeme do nami vyhotovenej hotovej plastovej šachty, plastového domčeka či niekam nad zem do plastového domčeka, garáže či na iné kryté miesto. Plastové bazény do zeme nie len predávame ale dodávame k nim aj krásne a elegantné betónové lemy ďalej lemy z prírodného kameňa travertínu. Podrobné informácie na našej stránke Info

Spoločnosť BazenoveSialenstvo.sk sídli v Nových Zámkoch. Kvalitné bazény a zastrešenia dodávame do okruhu okolo 100km. Prevažne pôsobíme v oblasti Nové Zámky, Nitra, Bratislava, Galanta, Šaľa, Štúrovo, Šamorín, Dunajská Streda, Šahy, Levice, Trnava, Hlohovec, Sereď, Pezinok, Komárno, Topoľčany, Senec, Kolárovo aj Piešťany a mnoho iných.

Radi Vám odborne poradíme ako sa najlepšie starať o vodu v bazéne.

Bazény aj na mieru - ak ste si teda nevybrali z našej ponuky

Napíšte nám vašu predstavu a určite nájdeme bazén presne pre Vás.