Zastrešenie bazéna Jupiter

Zastrešenie bazéna Jupiter je dokonalá riešenie lacného a pekného zastrešenia zároveň. Ak hľadáte cenovo prijateľné zastrešenie, ktoré zabezpečí aby sa špina nedostávala do bazéna, aby Vám domáci miláčikovia ako pes či mačka neskočili do vody, aby Vám voda nevychladla tak rýchlo tak ste tu správne lebo prekrytie bazénu Jupiter je pre Vás ideálne ak máte plastový bazén alebo keramický bazén od nás. Toto zastrešenie bazénu Jupiter je vhodné aj v prípade, že máte iné bazény ako Azzuro, Trend či Ibiza a iné.

Zastrešenie bazéna Jupiter

sa vyrába v rôznych kombináciách výplne, typu otvárania dverí a pod. Najlacnejšou verziou zastrešenia je nasledovná kombinácia komponentov:

  • dutinkový polykarbonát
  • dvere na prednom priečelí v strede

Pri tejto kombinácií získate plnohodnotné prekrytie bazéna spolu s predĺžením koľajníc za bazénom dlhé 3m. Samozrejme dodávame zastrešenia aj v kombinácií s posuvnými dverami na najväčšom segmente alebo s priehľadným čírym polykarbonátom. Pozrite sa bližšie na najlacnejšie prekrytie bazéna na našej podstránke.

Zastrešenie bazéna Jupiter a jeho výhody :

Dlhšia životnosť

Chráni proti škodlivým účinkom UV žiarenia, ktoré poškodzujú a krátia životnosť bazéna. Ďalej do  významne miery zabraňujú znečisteniu bazénovej vody od listov stromov, hmyzu a podobne vďaka tomu znížite potrebu používania bazénovej chémie čo prispieva k predĺženiu životnosti bazéna.

Ochrana detí a domácich miláčikov

K veľkým prednostiam zastrešenia bazénu patrí i bezpečnostné hľadisko, ktoré chráni vaše deti a domácich maznáčikov pred pádom do bazénu.

Rozšírená kúpaciu sezónu

Zastrešenie bazénu vám predĺži „kúpaciu“ sezónu minimálne o tri mesiace, a je teda veľmi výhodnou investíciou. To ale nie je všetko. Prekrytie bazénu chráni Váš bazén pred znečistením (lístím, prachom a pod.), čím ušetríte nielen čas, ale i náklady na údržbu.

Podrobné informácie k stavebnej predpríprave zastrešenia Jupiter na adrese Info. Pozrite si našu Facebook stránku kde nájdete hotové namontované zastrešenia bazénov

Pozrite si naše najlacnejšie zastrešenie Jupiter tu