Pozrime sa bližšie na rozdiely Štandard vs Exkluzív

Naše bazény vyrábame na rozdiel od niektorých našich konkurentov z kvalitnejších plastových profilov. Bazénové telesá vyrábame v dvoch prevedeniach :

  • Štandard – kvalitný polypropylénový profil strednej triedy. Spĺňa všetky kvalitatívne parametre
  • Exkluzív – prvotriedny vysokokvalitný profil od nemeckej firmy Röchling alebo Simona. Vyniká nadštandardnými kvalitatívnymi parametrami a jeho životnosť sa odhaduje na viac ako 30 rokov pri zachovaní rovnakých parametrov. 

Možno nájdete aj lacnejšie ponuky na bazén ale zaručujeme Vám, že ani zďaleka ich kvalita materiálu alebo technické prevedenie sa nevyrovná tomu nášmu bazénu (obrázky nekvalitných bazénov nižšie). Hlavne niektorí naši jazykovo blízky západný susedia používajú polypropylénové dosky nižšej kvality, ktorý je síce lacnejší ale ani zďaleka toľko nevydrží. Bazén vyrobený z týchto materiálov môžete za 5 rokov akurát tak vyhodiť, lebo bude zničený škaredý a ak máte šťastie nebude deravý. Náš bazén v prevedení Exkluzív je naozaj na veľmi vysokej úrovni so špičkovým technickým prevedením. Celé prevedenie bazéna je o triedu vyššie vďaka čomu získate bazén kvalitnejší s dlhšou životnosťou. Model Štandard je upravený tak aby kvalita a cena boli vyvážené. Plastový profil sám o sebe nie je dokonale rovný takže iste vlnenie je súčasťou steny.

Pýtajte sa vždy na prevedenie samotného bazénového telesa, na šírku rebier zvislo alebo vodorovne, hustotu rebier, či rebrá majú diery a podobne. Všetky tieto parametre majú dopad na celkovú cenu a samozrejme aj kvalitu plastového bazéna.

Bazény vyrábame zváraním z polypropylénových dosiek najmodernejšími a najnovšími technológiami a zváračkami, ktoré obsluhujú odborne vyškolení technici. Plastový bazén sa zvára a zvary sú vidieť ale nie sú rušivé. Bazénová vaňa ma namontovaný skimmer, trysky a postačuje ho len vložiť  do pred-pripravenej stavebnej jamy a zapojiť.

Výhody plastových bazénov z polypropylénu:

  • Veľmi jednoduchá montáž a osadenie bazéna
  • Protišmykový povrch schodov
  • Farebne stály povrch vnútorných stien, schodov a podlahy
  • Vynikajúca odolnosť materiálu v prípade mechanického namáhania, dlhotrvajúca životnosť materiálu min. 15 rokov a odhadovaná životnosť je až 30 rokov.
  • Vynikajúce izolačné vlastnosti, odolné voči mrazom a vonkajším vplyvom v rozsahu -40° C do + 70° C
  • Cena oproti konkurencii

 

Ak hľadáte kvalitu rozhodne odporúčame prevedenie Exkluzív, ktoré je drahšie ale aj kvalitnejšie.

Je len na Vás či cena a jedine cena je kritériom pre Vaše bazénové pohodlie. Ak len cena tak sa opýtajte samých seba prečo nejazdíte na autách rumunskej značky.

Ukážka "odfláknutých" a nekvalitných bazénov. Tieto bazény sú lacné ale hlavne nekvalitné a zďaleka sa im vyhnite lebo to budú len vyhodené peniaze!!! Verím, že sme Vám dostatočne ozrejmili rozdiely medzi Štandard vs Exkluzív a že si vyberiete pre Vás to najvhodnejšie prevedenie.

Odfláknuté zváranie plastového bazéna
Odfláknuté zváranie plastového bazéna
Odfláknuté zváranie plastového bazéna
Odfláknuté zváranie plastového bazéna
Odfláknuté zváranie plastového bazéna
Odfláknuté zváranie plastového bazéna
Odfláknuté zváranie plastového bazéna
Odfláknuté zváranie plastového bazéna
Odfláknuté zváranie plastového bazéna
Rebro je krivo prizvárané