Stavba bazénov na kľúč

V rámci rôznych kútov Slovenska máme stavebné partie a firmy, ktoré Vám naše bazény postavia na kľúč prípadne Vám urobia všetky práce spojené s výstavbou bazénu. Cenové ponuky Vám poskytujú priamo dané spoločnosti nakoľko nie je možné bez obhliadky terénu naceniť stavbu bazéna na kľúč .

Aktuálne pokrývame oblasti okolo Bratislavy, Stupavy, Senca, Šamorína, Pezinka, Dunajskej Stredy, Trnavy, Nových Zámkov a Komárna. Vždy sa prosím informujte dopredu nakoľko výstavba bazénu na kľúč je potrebné vždy dohodnúť vopred.

Zabezpečujeme stavbu bazéna na komplet rôznych druhov bazénov od všetkých výrobcov ako sú:

  • plechové bazény
  • plastové bazény
  • laminátové bazény
  • keramické bazény
  • kompozitné bazény
  • polystyrénové bazény

Pri stavbe bazénu na kľúč zásadne dodržujeme technický list k bazénu a dodržujeme všetky odporúčania výrobcu alebo predajcu. Každý bazén ma iné technické vlastnosti a predpoklady a dbáme na to aby boli všetky technické požiadavky pri výstavbe dodržané. Postavili sme veľa bazénov a máme vychytané nedostatky pri stavbe. Nepodceňujeme stavebnú časť nakoľko bazén nie je lacnou záležitosťou a opravovať už zabetónovaný bazén naozaj nie je lacná záležistosť. Oplatí sa 1x viac za investovať ako niekoľkokrát potom opravovať. Mnoho "fidlikantov" stavia bazén spôsobom, že: "načo tak veľa" alebo "to bude dobré" prípadne "veď tam netreba toľko" a podobne ale my sa držíme zásady, že radšej kvalitnejšie ako lacno.

Stavba bazénov na kľúč zahrňuje nasledovné služby :

 

  • stavebná predpríprava na osadenie bazéna na komplet
  • zasypanie bazéna a príprava na finálnu úpravu
  • stavba bazénov na kľúč od vymerania až po finálne dokončenie

Robíme stavebnú predprípravu ako betónovanie platne alebo prípravu štrkového lôžka, robíme betónovanie okolia bazénu pre dlažbu alebo kamenný koberec, robíme prípravu štrkového lôžka pre položenie veľkoformátovej betónovej dlažby a podobne. Predávame a osádzame bazénové lemy, ktoré dotvárajú elegantnosť a šmrnc. Poradíme Vám pri výbere materiálov a najlepšom spôsobe ich osadenia. Pre bagrovanie doporučujeme vždy využiť služby bagristov v okolí nakoľko poznajú možnosti uskladnenia vykopanej zeminy. Ostatné zemné práce s osadením bazéna do zeme už zabezpečujeme my.

 

Pozrite si skromnú ukážku našich prác počas výstavby bazénu na kľúč na Facebooku, kde nájdete všetky druhy bazénov a zastrešení a priebeh ich výstavby, kliknite na obrázok vedľa a pozrite si naše bazény na komplet

Ešte pikoška: Priemerná cena bazéna na kľúč v zahraničí je $22 000,- odkaz tu

Stavba bazénov na kľúč – naša práca