Plastový bazén CLASSIC

je bazén určený na osadenie do zeme a má obdĺžnikový tvar so zaoblenými rohmi. Vďaka oblým rohom sa Vám neusadzuje nečistota v rohoch bazéna a voda môže plynule prúdiť a Vám poskytne dokonalý požitok z kúpania. Plastový bazén Classic je vyrobený z vysoko kvalitného, trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu.

Plastový bazén Classic s vonkajším schodiskom
Plastový bazén Classic s vonkajším schodiskom

Stavba bazénov na kľúč

 

Plastový bazén CLASSIC môže mať vnútorné rohové alebo kráľovské schody (po celej šírke). Pre hĺbku 1,2m sú 3.stupňové schody a pre hĺbku 1,5m sú 4.stupňové. Dokonalým riešením sú rohové schody spolu s lavičkou vďaka čomu máte pohodlný prístup do bazéna a zároveň môžete relaxovať a odpočívať  vo vode sedením na lavičke. Sedieť sa dá aj na schodoch ale nie je to pohodlné sedenie.

Radi Vám bezplatne pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení plastového bazéna CLASSIC priamo u Vás na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku a vypracujeme Vám aj ponuku na zastrešenie bazéna. Rozdiel medzi prevedeniami Štandard a Exkluzív nájdete na našej pod stránke info, kde nájdete aj odstrašujúce príklady konkurenčných lacných bazénov, ak takýto kúpite tak ste vyhodili peniaze von oknom! Prevedenie Exkluzív je o 20% drahšie.

Rozmer d x š x v Cena
prevedenie štandard
4 x 2.5 x 1.21 700,-
4 x 2.5 x 1.51 900,-
5 x 3 x 1.22 050 ,-
5 x 3 x 1.5

AKCIA - 2 300,-

6 x 3 x 1.22 250,-
6 x 3 x 1.52 330 ,-
7 x 3 x 1.22 650 ,-
7 x 3 x 1.52 800 ,-

Cena bazénového telesa bez schodov s DPH

Bazénový lem plastového bazéna CLASSIC určeného do zeme je možné ukončiť niekoľkými spôsobmi popísanými TU. Vyberte si bazénový lem z nasej ponuky:

Bazénový lem

Ak ste neodolali týmto šialeným cenám, tak nám rovno napíšte a požiadajte nás o ponuku