Plastový bazén CLASSIC

je moderný, zaoblený a stále elegantný bazén obdĺžnikového tvaru so zaoblenými rohmi R50 pri hrúbkach stien 5 a 6mm a R60 pri hrúbkach stien 8mm . Vďaka zaobleniu sa Vám neusadzuje nečistota v rohoch bazéna a voda môže plynule prúdiť a Vám poskytne dokonalý pôžitok z kúpania. Plastový bazén CLASSIC je určený na osadenie výhradne do zeme a je vyrobený z vysoko kvalitného, trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu od firmy Rochling v prevedení Exkluzív.  Bližšie si o prevedení Exkluzív prečítate na našej pod stránke info

Plastové bazény na kľúč

Možné prevedenia

Modrý plastový bazén Classic s rebríkom

Bazén Classic s lemom Elegance

Bazén Classic s vonkajším schodiskom

Bazén zaoblený Classic s lemom z trubky

Bazén Classic s lemom z trubky

Biely plastový bazén CLASSIC

Bazén plastový Classic s kamenným kobercom

Plastový bazén Classic s lemom Elegance


ROZMERY BAZÉNOVÉHO TELESA

Vnútorná dĺžkaVnútorná šírkaHĺbka
od 5m - 8,5mod 2,5m - 3m (výnimočne 3,1m)1,2m - 1,35m - 1,5m

FARBY BAZÉNOVÉHO TELESA

Svetlo modráTmavo modráOceľová modráŠedáBiela
ImageImageocelova modraImageImage
Hrúbka stien 5, 6 a 8mmHrúbka stien 5 a 8mmHrúbka stien 8mmHrúbka stien 8mmHrúbka stien 6 a 8mm

MOŽNÉ PREVEDENIA SCHODOV

Rohové - rovné (s lavičkou)Pozdĺžne - bočnéKráľovské - po celej šírkeVonkajšie - hranaté
Modrý bazén MODERNPlastový bazén ModernPlastový bazén ModernPlastový bazén Modern

MOŽNÉ PREVEDENIA SKIMMROV

SKIMMER STANDARD

výška vodnej hladiny je nižšia o cca 12 - 15 cm od vrchu bazénaSkimmer Standard

SKIMMER SLIM

výška vodnej hladiny je nižšia o cca 6 - 7 cm od vrchu bazénaSkimmer Slim


BAZÉNOVÉ LEMY A UKONČENIE

Bazén s lemom z trubky

Bazén zaoblený Classic s lemom z trubky

Bazén s lemom z Travertínu

Bazén s lemom z travetínu

 

Bazén s lemom z Elegance

Bazén Classic s lemom Elegance

 

Pre plastové bazény CLASSIC ponúkame niekoľko možností ukončenia. Aké možnosti ukončenia bazénu je možné vybrať je popísané na nasledovnej stránke TU. Najčastejším spôsobom ukončenia bazéna je pomocou bazénových lemov z kameňa alebo betónu, pozrite si našu ponuku na bazénové lemy. Už pri zakúpení bazéna je dobré vedieť či budete dávať ako finálnu povrchovú úpravu dlažbu (keramickú alebo betónovú), hotové bazénové lemy, kamenný koberec alebo bude lem priznaný a podobne.

 


ZÁKLADNÝ CENNÍK BAZÉNOVÝCH TELIES

s hrúbkou stien 5mm

Rozmery: dĺžka x šírka x výška Cena
prevedenie Štandard
Cena
prevedenie Exkluzív
5 x 3 x 1.22 520 ,-2 870,-
5 x 3 x 1.5

AKCIA

AKCIA

6 x 3 x 1.22 810,-3 160,-
6 x 3 x 1.352 900,-3 250,-
6 x 3 x 1.52 970 ,-3 320,-
7 x 3 x 1.23 200 ,-3 550,-
7 x 3 x 1.353 280 ,-3 630,-
7 x 3 x 1.53 370 ,-3 720,-
8 x 3 x 1.54 050 ,-4 400,-

Plastové bazény sú vyrábané technológiou polyfúzneho, extrúderového a teplovzdušného zvárania najmodernejšími prístrojmi a vyškolenými pracovníkmi. Naše plastové bazény sa vyrábajú z polypropylénových dosiek od renomovaného nemeckého výrobcu RÖCHLING v prevedení Exkluzív, ktorý v roku 2019 prináša na trh inovatívne materiály Polystone® P PG a Polystone® P PGX, ktoré sa od ostatných konkurenčných výrobkov líšia predovšetkým svojou stálofarebnosťou. Tieto materiály boli dlhodobo testované v laboratóriách a vďaka novej generácii stabilizačných systémov vykazujú výrazne vyššiu odolnosť voči účinkom bazénovej chémie ako aj UV zaťaženiu. Polystone® P PG a Polystone® P PGX sa považuje momentálne za absolútnu špičku medzi bazénovými plastmi.

Skelet plastového bazéna je vyrobený z polypropylénu, materiálu o hrúbke 5 mm, 6mm alebo 8mm. Skelet bazéna je z vonkajšej strany plastovými rebrami vo vzdialenosti cca 60 cm pre zabezpečenie jeho stability, statiky a konštrukčnej pevnosti. Medzi rebrovanie je možné upevniť tepelnú izoláciu z XPS, vďaka čomu voda v bazéne nevychladne tak rýchlo.

Vstavané schodisko:
Ponúkané plastové bazény je možné vybaviť vstavaným schodiskom pre pohodlný vstup do bazéna. Šírka je cca 27 cm a ich výška cca 30cm. Schodisko je súčasťou telesa bazéna a nie je potrebné jeho podbetónovanie.

Radi Vám pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení vášho budúceho plastového bazéna priamo u Vás na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku. Vypracujeme Vám aj ponuku na zastrešenie bazéna alebo ponuku na komplexnú celoročnú starostlivosť o bazén.


VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Hotové plastové šachty

K bazénom ponúkame hotové plastové šachty, do ktorých je možné namontovať kompletnú výbavu k bazénu.  Hotovú plastovú šachtu donesieme k Vám a už len prepojíme s bazénom.

Automatické udržiavanie vodnej hladiny

Skoncujte s neustálym dopúšťaním vody cez hadicu. Voda v bazéne bude mať stále rovnakú výšku a Vás už nemusí trápiť, či deti vyskákali vodu z bazéna, či má skimmer dostatok vody na správny chod filtrácie, či sa odparilo veľa vody v horúčavách a podobne. Vďaka tomuto systému budete mať počas celej sezóny rovnakú výšku hladiny vody v bazéne a bez starostí.

Automatické čistenie filtrácie

Automatická čistiaca hlavica v pravidelných intervaloch vykoná prečistenie filtrácie (preplach/backwash ,výplach/rinse) bez Vášho ručného zásahu. Nemusíte chodiť kvôli tomu do šachty.

LED osvetlenie

osvetlenie bazéna za pomoci LED žiariviek v prevedení studená biela alebo farebná RGB. Ideálne riešenia pre kúpanie v noci alebo ako svetelný efekt na záhrade.

Ohrev

vysoko efektívny ohrev tepelnými čerpadlami značky Fairland s invertorovým kompresorom zabezpečia teplú vodu v bazéne počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Teplá voda v bazéne už nebude žiadny problém.

Solinátor

v ponuke máme špičkové plne automatické solinátory od spoločnosti BSPOOL, ktoré merajú PH a Chlór a na základe nameraných hodnôt upravujú vodu na požadované a ideálne hodnoty.

Dávkovač

okrem solinátora máme aj automatické dávkovače chémie, ktoré rovnako ako solinátory pomocou sónd vyhodnocujú aktuálny stav vody a na základe nameraných hodnôt upravujú vodu na požadované a ideálne hodnoty.

Protiprúd

plánujete bazén aj na plávanie nie len na šantenie, tak potom protiprúd je ideálnou voľbou pre Vás. Počítajte s bazénom aspoň 6m dlhým.

Masážne trysky

premeňte Váš bazén na vírivku. Do bazéna s lavičkou si nechajte namontovať masážne wellnes trysky pre dokonalý pôžitok z relaxu. Už nebudete potrebovať navštevovať žiadne wellnes centrum.

Zastrešnie

bazéna pomocou posuvného zastrešenia Vám výrazne predĺži kúpaciu sezónu a zníži spotrebu chemických prípravkov pri údržbe vody. Teplota vody v bazéne sa výrazne nezníži ani v noci ani v prípade dlhotrvajúceho zlého počasia. V prípade slnečného počasia je možné jednotlivé segmenty zastrešenia bazénu ľahko odsunúť za bazén. Pozrite sa na našu ponuku bazénových zastrešení TU


Umiestnenie filtrácie

Malá plastová šachta na filtráciu Plastová šachta malá

Dĺžka 1,3m - Šírka 1m - Výška 1m 

Veľká plastová šachta na filtráciuPlastova sachta velka z boku

Dĺžka 1,5m - Šírka 1,25m - Výška 1,55m

Plastový domček na filtráciuPlastový domček na filtráciuDĺžka 1,4m - Šírka 0,8m - Výška 1,2m


Plastový bazén CLASSIC - skelet

Napíšte nám alebo nás požiadajte o ponuku