Plastový bazén PRELIV

má luxusný dizajn vďaka vodnej hladiny, ktorá siaha až na horný okraj bazénového telesa a vďaka čomu tvorí súvislú plochu s okolitou povrchovou úpravou. Voda je odvedená do prelivového žlabu, ktorý je po celom obvode bazénu.  Plastový bazén PRELIV s prelivovým žlabom, umožňuje dokonalejšie čistenie vody. Nečistoty sú ihneď odvedené cez prelivový žľab a nezostávajú na hladine. Vďaka tomu, že voda siaha až po okraj bazénu, sa na stenách bazénu netvorí vodná „linka“, ako u skimmrových bazénov. Prelivový plastový bazén má obdĺžnikový / hranatý tvar bez zaoblených rohov a dokonale zapadne do modernej architektúry Vášho domu.  Je vyrobený z vysoko kvalitného, trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu. Hrúbka stien je 8mm.

Prelivový bazén

Možné prevedenia

Biely bazén PRELIV s antracitovou prelivovou mriežkou

Svetlo modrý prelivový bazén PRELIV

Biely prelivový bazén PRELIV s bielou prelivovou mriežkou

Tmavo šedý prelivový bazén PRELIV


ROZMERY BAZÉNOVÉHO TELESA

Vnútorná dĺžka
(vonkajšia dĺžka)
Vnútorná šírka
(vonkajšia šírka)
Hĺbka
5,9m (6,3m)
7m    (7,4m)
8m    (8,4m)
3m (3,4m)1,2m - 1,35m - 1,5m

FARBY BAZÉNOVÉHO TELESA

Svetlo modráTmavo modráOceľová modráŠedáBiela
ImageImageocelova modraImageImage
Hrúbka stien 8mmHrúbka stien 8mmHrúbka stien 8mmHrúbka stien 8mmHrúbka stien 8mm

MOŽNÉ PREVEDENIA SCHODOV

Rohové s lavičkouPozdĺžne - bočnéKrálovské - po celej šírke
Prelivový bazénPlastový prelivový bazénPlastový prelivový bazén

BAZÉNOVÉ LEMY A UKONČENIE

Prelivový bazén s bielou mriežkou

Prelivový bazén

Prelivový bazén s antracitovou mriežkou

Prelivový bazén

 

 

 

Prelivový bazén s travertínom (ilustračný obrázok)

Prelivovy bazen

 

Prelivové bazény ponúkame s prelivovými mriežkami bielej alebo antracitovej farby. Pre dosiahnutie najvyššej estetickej úrovne ponúkame prelivové bazény, kde namiesto klasickej plastovej mriežky bude osadený prírodný kameň napríklad travertín.

 


ZÁKLADNÝ CENNÍK BAZÉNOVÝCH TELIES

s hrúbkou stien 8mm

Rozmer vonkajší d x š x vRozmer vnútorný d x š x vCena
6,3 x 3,4 x 1.355,9 x 3 x 1.357 670,-
6,3 x 3,4 x 1.55,9 x 3 x 1.57 800,-
7,4 x 3,4 x 1.357 x 3 x 1.358 570,-
7,4 x 3,4 x 1.57 x 3 x 1.5-8 690,-
8,4 x 3,4 x 1.358 x 3 x 1.359 460,-
8,4 x 3,4 x 1.58 x 3 x 1.59 570,-

Cennik PRELIV

Plastové bazény sú vyrábané technológiou polyfúzneho, extrúderového a teplovzdušného zvárania najmodernejšími prístrojmi a vyškolenými pracovníkmi. Naše plastové bazény sa vyrábajú z polypropylénových dosiek od renomovaného nemeckého výrobcu RÖCHLING, ktorý od roku 2019 prináša na trh inovatívne materiály Polystone® P PG a Polystone® P PGX, ktoré sa od ostatných konkurenčných výrobkov líšia predovšetkým svojou stálofarebnosťou. Tieto materiály boli dlhodobo testované v laboratóriách a vďaka novej generácii stabilizačných systémov vykazujú výrazne vyššiu odolnosť voči účinkom bazénovej chémie ako aj UV zaťaženiu. Polystone® P PG a Polystone® P PGX sa považuje momentálne za absolútnu špičku medzi bazénovými plastmi.

Skelet plastového bazéna je vyrobený z polypropylénu, materiálu o sile 8mm. Skelet bazéna je z vonkajšej strany vystužený plastovými rebrami vo vzdialenosti 40 cm pre zabezpečenie jeho stability, statiky a konštrukčné pevnosti. Medzi rebrovanie je možné upevniť tepelnú izoláciu z XPS vďaka čomu voda v bazéne nevychladne tak rýchlo. Súčasťou dodávky je aj vyrovnávacia nádrž. Dno bazéna je 5 mm alebo 6mm v závislosti od farby.

Vstavané schodisko:
Ponúkané plastové bazény je možné vybaviť vstavaným schodiskom pre pohodlný vstup do bazéna. Šírka schodu je cca 27 cm a výška cca 30cm. Schodisko je súčasťou telesa bazéna a nie je potrebné jeho podbetónovanie.

Radi Vám pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení vášho budúceho plastového bazéna priamo u Vás na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku. Vypracujeme Vám aj ponuku na zastrešenie bazéna alebo ponuku na komplexnú celoročnú starostlivosť o bazén.


VOLITELNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Hotové plastové šachty

K bazénom ponúkame hotové plastové šachty, do ktorých je možné namontovať kompletnú výbavu k bazénu.  Hotovú plastovú šachtu donesieme k Vám a už len prepojíme s bazénom.

Automatické čistenie filtrácie

Automatické čistiaca hlavica v pravidelných intervaloch vykoná prečistenie filtrácie (preplach/backwash ,výplach/rinse) bez Vášho manuálneho zásahu. Nemusíte chodiť kvôli tomu do šachty.

LED osvetlenie

osvetlenie bazéna za pomoci LED žiariviek v prevedení studená biela alebo farebná RGB. Ideálne riešenia pre kúpanie v noci alebo ako svetelný efekt na záhrade.

Ohrev

vysoko efektívny ohrev tepelnými čerpadlami značky Fairland s invertorovým kompresorom zabezpečia teplú vodu v bazéne počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Teplá voda v bazéne už nebude žiadny problém.

Solinátor

v ponuke máme špičkové plne automatické solinátory od spoločnosti BSPOOL, ktoré merajú PH a Chlór a na základe nameraných hodnôt upravujú vodu na požadované a ideálne hodnoty.

Dávkovač

okrem solinátora máme aj automatické dávkovače chémie ktoré rovnako ako solinátory pomocou sónd vyhodnocujú aktuálny stav vody a na základe nameraných hodnôt upravujú vodu na požadované a ideálne hodnoty.

Protiprúd

plánujete bazén aj na plávanie nie len na šantenie tak potom protiprúd je ideálnou voľbou pre Vás. Počítajte s bazénom aspoň 6m dlhým, výkonom cez 80m3 vody za hodinu.

Masážne trysky

premeňte Váš bazén na vírivku. Do bazéna s lavičkou si nechajte namontovať masážne wellnes trysky pre dokonalý pôžitok z relaxu. Už nebudete potrebovať navštevovať žiadne wellnes centrum.


Umiestnenie filtrácie

Malá plastová šachta na filtráciu Plastová šachta malá

Dĺžka 1,3m - Šírka 1m - Výška 1m 

Veľká plastová šachta na filtráciuPlastova sachta velka z boku

Dĺžka 1,5m - Šírka 1,25m - Výška 1,55m

Plastový domček na filtráciuPlastový domček na filtráciuDĺžka 1,4m - Šírka 0,8m - Výška 1,2m

Predmontovaná plastová stena
Premontovaná plastová stenaDĺžka 1,5m - Šírka 0,6m - Výška 1,4m


Plastový bazén PRELIV - schéma zapojenia

Napíšte nám alebo nás požiadajte o ponuku