Plastový bazén PRELIV

má luxusný dizajn vďaka vodnej hladiny, ktorá siaha až na horný okraj bazénového telesa a vďaka čomu tvorí súvislú plochu s okolitou povrchovou úpravou. Voda je odvedená do prelivového žlabu, ktorý je po celom obvode bazénu.  Plastový bazén PRELIV s prelivovým žlabom, umožňuje dokonalejšie čistenie vody. Nečistoty sú ihneď odvedené cez prelivový žľab a nezostávajú na hladine. Vďaka tomu, že voda siaha až po okraj bazénu, sa na stenách bazénu netvorí vodná „linka“, ako u skimmrových bazénov. Prelivový plastový bazén má obdĺžnikový / hranatý tvar bez zaoblených rohov a dokonale zapadne do modernej architektúry Vášho domu.  Je vyrobený z vysoko kvalitného, trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu. Hrúbka stien je 8mm.

Prelivový bazén

Možné prevedenia

Biely bazén PRELIV s antracitovou prelivovou mriežkou

Svetlo modrý prelivový bazén PRELIV

Biely prelivový bazén PRELIV s bielou prelivovou mriežkou

Tmavo šedý prelivový bazén PRELIV


ROZMERY BAZÉNOVÉHO TELESA

Vnútorná dĺžka
(vonkajšia dĺžka)
Vnútorná šírka
(vonkajšia šírka)
Hĺbka
5,9m (6,3m)
7m    (7,4m)
8m    (8,4m)
3m (3,4m) 1,2m - 1,35m - 1,5m

FARBY BAZÉNOVÉHO TELESA

Svetlo modrá Tmavo modrá Oceľová modrá Šedá Biela
Image Image ocelova modra Image Image
Hrúbka stien 8mm Hrúbka stien 8mm Hrúbka stien 8mm Hrúbka stien 8mm Hrúbka stien 8mm

MOŽNÉ PREVEDENIA SCHODOV

Rohové s lavičkou Pozdĺžne - bočné Královské - po celej šírke
Prelivový bazén Plastový prelivový bazén Plastový prelivový bazén

BAZÉNOVÉ LEMY A UKONČENIE

Prelivový bazén s bielou mriežkou

Prelivový bazén

Prelivový bazén s antracitovou mriežkou

Prelivový bazén

 

 

 

Prelivový bazén s travertínom (ilustračný obrázok)

Prelivovy bazen

 

Prelivové bazény ponúkame s prelivovými mriežkami bielej alebo antracitovej farby. Pre dosiahnutie najvyššej estetickej úrovne ponúkame prelivové bazény, kde namiesto klasickej plastovej mriežky bude osadený prírodný kameň napríklad travertín.

 


ZÁKLADNÝ CENNÍK BAZÉNOVÝCH TELIES

s hrúbkou stien 8mm

Rozmer vonkajší d x š x vRozmer vnútorný d x š x vCena
6,3 x 3,4 x 1.355,9 x 3 x 1.357 670,-
6,3 x 3,4 x 1.55,9 x 3 x 1.57 800,-
7,4 x 3,4 x 1.357 x 3 x 1.358 570,-
7,4 x 3,4 x 1.57 x 3 x 1.5-8 690,-
8,4 x 3,4 x 1.358 x 3 x 1.359 460,-
8,4 x 3,4 x 1.58 x 3 x 1.59 570,-

Cennik PRELIV

Plastové bazény sú vyrábané technológiou polyfúzneho, extrúderového a teplovzdušného zvárania najmodernejšími prístrojmi a vyškolenými pracovníkmi. Naše plastové bazény sa vyrábajú z polypropylénových dosiek od renomovaného nemeckého výrobcu RÖCHLING, ktorý od roku 2019 prináša na trh inovatívne materiály Polystone® P PG a Polystone® P PGX, ktoré sa od ostatných konkurenčných výrobkov líšia predovšetkým svojou stálofarebnosťou. Tieto materiály boli dlhodobo testované v laboratóriách a vďaka novej generácii stabilizačných systémov vykazujú výrazne vyššiu odolnosť voči účinkom bazénovej chémie ako aj UV zaťaženiu. Polystone® P PG a Polystone® P PGX sa považuje momentálne za absolútnu špičku medzi bazénovými plastmi.

Skelet plastového bazéna je vyrobený z polypropylénu, materiálu o sile 8mm. Skelet bazéna je z vonkajšej strany vystužený plastovými rebrami vo vzdialenosti 40 cm pre zabezpečenie jeho stability, statiky a konštrukčné pevnosti. Medzi rebrovanie je možné upevniť tepelnú izoláciu z XPS vďaka čomu voda v bazéne nevychladne tak rýchlo. Súčasťou dodávky je aj vyrovnávacia nádrž. Dno bazéna je 5 mm alebo 6mm v závislosti od farby.

Vstavané schodisko:
Ponúkané plastové bazény je možné vybaviť vstavaným schodiskom pre pohodlný vstup do bazéna. Šírka schodu je cca 27 cm a výška cca 30cm. Schodisko je súčasťou telesa bazéna a nie je potrebné jeho podbetónovanie.

Radi Vám pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení vášho budúceho plastového bazéna priamo u Vás na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku. Vypracujeme Vám aj ponuku na zastrešenie bazéna alebo ponuku na komplexnú celoročnú starostlivosť o bazén.


VOLITELNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Hotové plastové šachty

K bazénom ponúkame hotové plastové šachty, do ktorých je možné namontovať kompletnú výbavu k bazénu.  Hotovú plastovú šachtu donesieme k Vám a už len prepojíme s bazénom.

Automatické čistenie filtrácie

Automatické čistiaca hlavica v pravidelných intervaloch vykoná prečistenie filtrácie (preplach/backwash ,výplach/rinse) bez Vášho manuálneho zásahu. Nemusíte chodiť kvôli tomu do šachty.

LED osvetlenie

osvetlenie bazéna za pomoci LED žiariviek v prevedení studená biela alebo farebná RGB. Ideálne riešenia pre kúpanie v noci alebo ako svetelný efekt na záhrade.

Ohrev

vysoko efektívny ohrev tepelnými čerpadlami značky Fairland s invertorovým kompresorom zabezpečia teplú vodu v bazéne počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Teplá voda v bazéne už nebude žiadny problém.

Solinátor

v ponuke máme špičkové plne automatické solinátory od spoločnosti BSPOOL, ktoré merajú PH a Chlór a na základe nameraných hodnôt upravujú vodu na požadované a ideálne hodnoty.

Dávkovač

okrem solinátora máme aj automatické dávkovače chémie ktoré rovnako ako solinátory pomocou sónd vyhodnocujú aktuálny stav vody a na základe nameraných hodnôt upravujú vodu na požadované a ideálne hodnoty.

Protiprúd

plánujete bazén aj na plávanie nie len na šantenie tak potom protiprúd je ideálnou voľbou pre Vás. Počítajte s bazénom aspoň 6m dlhým, výkonom cez 80m3 vody za hodinu.

Masážne trysky

premeňte Váš bazén na vírivku. Do bazéna s lavičkou si nechajte namontovať masážne wellnes trysky pre dokonalý pôžitok z relaxu. Už nebudete potrebovať navštevovať žiadne wellnes centrum.


Umiestnenie filtrácie

Malá plastová šachta na filtráciu Plastová šachta malá

Dĺžka 1,3m - Šírka 1m - Výška 1m 

Veľká plastová šachta na filtráciuPlastova sachta velka z boku

Dĺžka 1,5m - Šírka 1,25m - Výška 1,55m

Plastový domček na filtráciuPlastový domček na filtráciuDĺžka 1,4m - Šírka 0,8m - Výška 1,2m

Predmontovaná plastová stena
Premontovaná plastová stenaDĺžka 1,5m - Šírka 0,6m - Výška 1,4m


Plastový bazén PRELIV - schéma zapojenia

Napíšte nám alebo nás požiadajte o ponuku