Plastový bazén KRUH

je ideálnym, jednoduchým a lacným riešením pre tých ktorý chcú mať bazén pre relax a zábavu. Kruhový plastový bazén je vhodný ako párty bazén pre tých ktorý si chcú sadnúť a popíjať vychladené nápoje, nakoľko vieme vyrobiť sedaciu lavičku aj po celom obvode alebo ako plytký okrúhly detský bazénik v ktorom sa deti môžu dosýtosti vyhrať. Okrúhly detský bazén môže mať akúkoľvek hĺbku trebárs aj 40cm, je možné spraviť široký vstupný schod aby schádzanie do bazéna bolo čo najpríjemnejšie. Ďalšou častou možnosťou je využiť bazén ako vírivku, kde bude lavička po celom obvode doplnená wellnes tryskami (perličkový kúpeľ), doplnená o ohrev a svetelnú show. Obmedzenia nie sú a je len na Vás ako si ten váš  bazén vylepšíte. Plastový bazén kruh je vyrobený z vysoko kvalitného, trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu.

  • Priemer od 2 až po 3 metrov
  • Hĺbka od 0.5 až po 1,5 metrov
  • Vstavané schody alebo nerezové rebríkové
  • Párty lavička
  • Wellnes trysky
  • Párty osvetlenie

Plastový bazén KRUH má vstavané oblúkové schody pre pohodlný vstup do bazéna. Horný lem bazéna je možné prispôsobiť podľa požiadavky. Je dôležité vedieť či budete dávať okolo bazéna dlažbu (keramickú alebo betónovú) alebo hotové bazénové profily alebo chcete bazénový lem trúbku.

Radi Vám bezplatne pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení bazéna priamo u Vás na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku a vypracujeme Vám aj ponuku na zastrešenie bazéna. Rozdiel medzi prevedeniami Štandard a Exkluziv nájdete na našej pod stránke info.  Prevedenie Exkluzív je o 20% drahšie ale aj kvalitnejšie.

Cena bazénového telesa KRUH s DPH

Rozmer priemer x hĺbkaCena prevedenie Štandard
2,5 x 0.61 060 EUR
2,5 x 11 490EUR
3 x 1.21 950 EUR
3 x 1.352 110 EUR
3 x 1.52 260 EUR

Ak ste neodolali týmto šialeným cenám, tak nám rovno napíšte a požiadajte nás o ponuku