Plastový bazén ležadlový - RELAX

je dokonalým, moderným a elegantným riešením pre všetkých, ktorí hľadajú plytkú a teplú vodu, do ktorej si ľahnú na opaľovanie alebo na hranie sa s deťmi.  Ležadlová časť poskytuje dokonalý relax a zábavu nie len pre deti, ale i dospelých. Bazén je rozdelený do dvoch častí medzi kúpaciu časť a ležadlovú časť. Z ležadlovej časti je možné umiestniť pozdĺžne schody do kúpacej časti pre pohodlný prechod. Dokonale zapadne do modernej a jedinečnej architektúry Vášho domu.  Elegantný plastový bazén ležadlový RELAX sa umiestňuje do zeme a je vyrobený z vysoko kvalitného, trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu od firmy Rochling v prevedení Exkluzív.  Bližšie si o prevedení Exkluzív prečítate na našej pod stránke info, kde nájdete aj odstrašujúce príklady konkurenčných lacných bazénov, ak takýto kúpite, tak ste vyhodili peniaze von oknom!

Bazény ležadlový Relax | bazeny plastove

Možné prevedenia

Bazén s ležadlom RELAX

Biely bazén s ležadlom RELAX

Plastový bazén ležadlový RELAX - svetlo modrý s hliníkovým lemom

Biely bazén s ležadlom RELAX

Biely bazén s ležadlom RELAX

Biely bazén s ležadlom RELAX

Biely bazén s ležadlom RELAX

Plastový bazén ležadlový RELAX

Biely bazén s ležadlom RELAX

Šedý bazén s ležadlom RELAX


ROZMERY BAZÉNOVÉHO TELESA

Celková vnútorná dĺžka Vnútorná šírka Hĺbka
6m - 7m - 8m z toho má ležadlová časť 1m 3m 1,35m - 1,5m

Za príplatok je možné aj ležadlo dlhé 1,5m


FARBY BAZÉNOVÉHO TELESA

Svetlo modrá Tmavo modrá Oceľová modrá Šedá Biela
Image Image ocelova modra Image Image
Hrúbka stien 5, 6 a 8mm Hrúbka stien 5 a 8mm Hrúbka stien 5 a 8mm Hrúbka stien 5 a 8mm Hrúbka stien 6 a 8mm

MOŽNÉ PREVEDENIA SCHODOV

Rohové - rovné (s lavičkou) Pozdĺžne - bočné Kráľovské - po celej šírke Vonkajšie - hranaté
Modrý bazén MODERN Plastový bazén Modern Plastový bazén Modern Plastový bazén Modern

MOŽNÉ PREVEDENIA SKIMMROV

SKIMMER STANDARD

výška vodnej hladiny je nižšia o cca 12 - 15 cm od vrchu bazénaSkimmer Standard

SKIMMER SLIM

výška vodnej hladiny je nižšia o cca 6 - 7 cm od vrchu bazénaSkimmer Slim


BAZÉNOVÉ LEMY A UKONČENIE

Bazén s lemom z Travertínu

Modrý bazén MODERN s lemom a dlažbou z travertínu

Bazénový lem Elegance

Modrý bazén MODERN hranatý s bielym lemom

Bazén s lemom z Elegance

Biely bazén s ležadlom RELAX

Pre plastový bazén ležadlový - RELAX

ponúkame niekoľko možností ukončenia. Aké možnosti ukončenia bazénu je možné vybrať je popísané na nasledovnej stránke TU. Najčastejším spôsobom ukončenia bazéna je pomocou bazénových lemov z kameňa alebo betónu, pozrite si našu ponuku na bazénové lemy. Už pri zakúpení bazéna je dobré vedieť či budete dávať ako finálnu povrchovú úpravu dlažbu (keramickú alebo betónovú), hotové bazénové lemy, kamenný koberec alebo bude lem priznaný a podobne.

 


ZÁKLADNÝ CENNÍK BAZÉNOVÝCH TELIES

s hrúbkou stien 5mm

Rozmer d (ležadlo) x š x vCena ŠtandardCena Exkluzív
6m (1m) x 3m x 1.35m4 020,-4 370,-
6m (1m) x 3m x 1.5m4 100,-4 450,-
7m (1m) x 3m x 1.35m4 300,-4 650,-
7m (1m) x 3m x 1.5m4 350,-4 700,-
8m (1m) x 3m x 1.35m4 750,-5 100,-
8m (1m) x 3m x 1.5m4 820,-5 170,-

Cenník RELAX

Plastové bazény sú vyrábané technológiou polyfúzneho, extrúderového a teplovzdušného zvárania najmodernejšími prístrojmi a vyškolenými pracovníkmi. Naše plastové bazény sa vyrábajú z polypropylénových dosiek od renomovaného nemeckého výrobcu RÖCHLING v prevedení Exkluzív, ktorý v roku 2019 prináša na trh inovatívne materiály Polystone® P PG a Polystone® P PGX, ktoré sa od ostatných konkurenčných výrobkov líšia predovšetkým svojou stálofarebnosťou. Tieto materiály boli dlhodobo testované v laboratóriách a vďaka novej generácii stabilizačných systémov vykazujú výrazne vyššiu odolnosť voči účinkom bazénovej chémie ako aj UV zaťaženiu. Polystone® P PG a Polystone® P PGX sa považuje momentálne za absolútnu špičku medzi bazénovými plastmi.

Skelet plastového bazéna je vyrobený z polypropylénu, materiálu o hrúbke 5 mm, 6mm alebo 8mm. Skelet bazéna je z vonkajšej strany plastovými rebrami vo vzdialenosti 60 cm pre zabezpečenie jeho stability, statiky a konštrukčnej pevnosti. Medzi rebrovanie je možné upevniť tepelnú izoláciu z XPS, vďaka čomu voda v bazéne nevychladne tak rýchlo. Dno bazéna je 5 mm alebo 6mm v závislosti od farby.

Vstavané schodisko:
Ponúkané plastové bazény je možné vybaviť vstavaným schodiskom pre pohodlný vstup do bazéna. Šírka je cca 27 cm a ich výška cca 30cm. Schodisko je súčasťou telesa bazéna a nie je potrebné jeho podbetónovanie. Ležadlová časť je podbetónovaná samostatne.

Radi Vám pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení vášho budúceho plastového bazéna priamo u Vás na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku. Vypracujeme Vám aj ponuku na zastrešenie bazéna alebo ponuku na komplexnú celoročnú starostlivosť o bazén.


VOLITEĽNÉ PRÍSLUŠENSTVO

Hotové plastové šachty

K bazénom ponúkame hotové plastové šachty, do ktorých je možné namontovať kompletnú výbavu k bazénu.  Hotovú plastovú šachtu donesieme k Vám a už len prepojíme s bazénom.

Automatické udržiavanie vodnej hladiny

Skoncujte s neustálym dopúšťaním vody cez hadicu. Voda v bazéne bude mať stále rovnakú výšku a Vás už nemusí trápiť, či deti vyskákali vodu z bazéna, či má skimmer dostatok vody na správny chod filtrácie, či sa odparilo veľa vody v horúčavách a podobne. Vďaka tomuto systému budete mať počas celej sezóny rovnakú výšku hladiny vody v bazéne a bez starostí.

Automatické čistenie filtrácie

Automatická čistiaca hlavica v pravidelných intervaloch vykoná prečistenie filtrácie (preplach/backwash ,výplach/rinse) bez Vášho ručného zásahu. Nemusíte chodiť kvôli tomu do šachty.

LED osvetlenie

osvetlenie bazéna za pomoci LED žiariviek v prevedení studená biela alebo farebná RGB. Ideálne riešenia pre kúpanie v noci alebo ako svetelný efekt na záhrade.

Ohrev

vysoko efektívny ohrev tepelnými čerpadlami značky Fairland s invertorovým kompresorom zabezpečia teplú vodu v bazéne počas nepriaznivých poveternostných podmienok. Teplá voda v bazéne už nebude žiadny problém.

Solinátor

v ponuke máme špičkové plne automatické solinátory od spoločnosti BSPOOL, ktoré merajú PH a Chlór a na základe nameraných hodnôt upravujú vodu na požadované a ideálne hodnoty.

Dávkovač

okrem solinátora máme aj automatické dávkovače chémie, ktoré rovnako ako solinátory pomocou sónd vyhodnocujú aktuálny stav vody a na základe nameraných hodnôt upravujú vodu na požadované a ideálne hodnoty.

Protiprúd

plánujete bazén aj na plávanie nie len na šantenie, tak potom protiprúd je ideálnou voľbou pre Vás. Počítajte s bazénom aspoň 6m dlhým.

Masážne trysky

premeňte Váš bazén na vírivku. Do bazéna s lavičkou si nechajte namontovať masážne wellnes trysky pre dokonalý pôžitok z relaxu. Už nebudete potrebovať navštevovať žiadne wellnes centrum.

Zastrešnie

bazéna pomocou posuvného zastrešenia Vám výrazne predĺži kúpaciu sezónu a zníži spotrebu chemických prípravkov pri údržbe vody. Teplota vody v bazéne sa výrazne nezníži ani v noci ani v prípade dlhotrvajúceho zlého počasia. V prípade slnečného počasia je možné jednotlivé segmenty zastrešenia bazénu ľahko odsunúť za bazén. Pozrite sa na našu ponuku bazénových zastrešení TU


Umiestnenie filtrácie

Malá plastová šachta na filtráciu Plastová šachta malá

Dĺžka 1,3m - Šírka 1m - Výška 1m 

Veľká plastová šachta na filtráciuPlastova sachta velka z boku

Dĺžka 1,5m - Šírka 1,25m - Výška 1,55m

Plastový domček na filtráciuPlastový domček na filtráciuDĺžka 1,4m - Šírka 0,8m - Výška 1,2m

Predmontovaná plastová stena
Premontovaná plastová stenaDĺžka 1,5m - Šírka 0,6m - Výška 1,4m


Plastový bazén ležadlový - RELAX- skelet

Plastový bazén ležadlový - RELAX"

Napíšte nám alebo nás požiadajte o ponuku