Plastový bazén MODERN

má moderný obdĺžnikový/hranatý tvar bez zaoblených rohov. Dokonale zapadne do modernej architektúry Vášho domu. Plastový bazén MODERN je vyrobený z vysoko kvalitného, trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu. Bližšie si o prevedení Exkluzív prečítate na našej pod stránke info, kde nájdete aj odstrašujúce príklady konkurenčných lacných bazénov, ak takýto kúpite tak ste vyhodili peniaze von oknom! Prevedenie Exkluzív je o 25% drahšie.

Plastový bazén MODERN má prednosť v tom, že má hranaté rohy vďaka, ktorým nemusíte dlažbu rezať do oblúkov. Ďalšou prednosťou je, že automatický čistiaci robot dokáže dokonale vyčistiť každé miesto bazéna a nevynechá žiadne menej dostupné miesto. Zároveň nevýhodou je, že potrebujete častejšie čistiť rohy bazéna.

Bazénový lem je možné ukončiť niekoľkými spôsobmi popísanými TU. Pre bazén Modern Exkluzív vyrábame nasledovný priznaný lem. Dodávame bazénový lemy a staviame bazén na kľúč. Je dobré vedieť už pri kúpe bazéna či budete dávať ako finálnu povrchovú úpravu či dlažbu (keramickú alebo betónovú) alebo hotové bazénové profily či kamenný koberec a podobne.

Radi Vám bezplatne pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení priamo u Vás na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku. Vypracujeme Vám aj ponuku na zastrešenie bazéna.

Rozmer d x š x v Cena
prevedenie štandard
4 x 2.5 x 1.21 650,-
4 x 2.5 x 1.51 900,-
5 x 3 x 1.22 200,-
5 x 3 x 1.52 300,-
6 x 3 x 1.22 400,-
6 x 3 x 1.52 580,-
7 x 3 x 1.22 750,-
7 x 3 x 1.53 000,-

Cena bazénového telesa MODERN bez schodov s DPH

Ak ste neodolali týmto šialeným cenám, tak nám rovno napíšte a požiadajte nás o ponuku