Plastový bazén MODERN

má moderný obdĺžnikový/hranatý tvar bez zaoblených rohov. Dokonale zapadne do modernej architektúry Vášho domu. Plastový bazén MODERN sa umiestňuje do zeme a je vyrobený z vysoko kvalitného, trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu od firmy Rochling alebo Simona v prevedení Exkluzív.  Bližšie si o prevedení Exkluzív prečítate na našej pod stránke info, kde nájdete aj odstrašujúce príklady konkurenčných lacných bazénov, ak takýto kúpite tak ste vyhodili peniaze von oknom! Prevedenie Exkluzív je o 20% drahšie ako prevedenie Štandard.

Plastový bazén Modern

Plastový bazén MODERN má prednosť v tom, že má hranaté rohy vďaka, ktorým nemusíte dlažbu rezať do oblúkov. Ďalšou prednosťou je, že automatický čistiaci robot dokáže dokonale vyčistiť každé miesto bazéna a nevynechá žiadne menej dostupné miesto. Zároveň nevýhodou je, že potrebujete častejšie čistiť rohy bazéna nakoľko sa špina sústreďuje v rohoch.

Pre plastové bazény MODERN ponúkame niekoľko možností ukončenia. Aké možnosti ukončenia bazénu je možné vybrať je popísané na nasledovnej stránke TU. Najčastejším spôsobom ukončenia bazéna je pomocou bazénových lemov z kameňa alebo betónu, pozrite si našu ponuku na bazénové lemy.  Pre plastové bazény MODERN je možné vybrať aj takzvaný priznaný lem, ktorý je vyrobený z rovnakého plastového profilu ako teleso bazéna a je široký 10cm. Už pri zakúpení bazéna je dobré vedieť či budete dávať ako finálnu povrchovú úpravu dlažbu (keramickú alebo betónovú), hotové bazénové lemy, kamenný koberec alebo bude lem priznaný a podobne.

Radi Vám bezplatne pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení vášho budúceho plastového bazéna priamo u Vás na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku. Vypracujeme Vám aj ponuku na zastrešenie bazéna alebo ponuku na komplexnú celoročnú starostlivosť o bazén.

Rozmer d x š x v Cena
prevedenie štandard
4 x 2.5 x 1.21 900,-
4 x 2.5 x 1.52 060,-
5 x 3 x 1.22 200,-
5 x 3 x 1.52 300,-
6 x 3 x 1.22 400,-
6 x 3 x 1.52 510,-
7 x 3 x 1.22 850,-
7 x 3 x 1.53 020,-

Cena bazénového telesa MODERN bez schodov s DPH

 

Ak ste neodolali týmto šialeným cenám, tak nám rovno napíšte a požiadajte nás o ponuku