Zastrešenie JUNO a jeho výhody:

Dlhšia životnosť

Chráni proti škodlivým účinkom UV žiarenia, ktoré poškodzujú a krátia životnosť bazéna. Ďalej do  významne miery zabraňujú znečisteniu bazénovej vody od listov stromov, hmyzu a podobne vďaka tomu znížite potrebu používania bazénovej chémie čo prispieva k predĺženiu životnosti bazéna.

Ochrana detí a domácich miláčikov

K veľkým prednostiam zastrešenia bazénu patrí i bezpečnostné hľadisko, ktoré chráni vaše deti a domácich maznáčikov pred pádom do bazénu.

Rozšírená kúpaciu sezónu

Zastrešenie bazénu vám predĺži „kúpaciu“ sezónu minimálne o tri mesiace, a je teda veľmi výhodnou investíciou. To ale nie je všetko. Zastrešením chránite svoj bazén pred znečistením (lístím, prachom a pod.), čím ušetríte nielen čas, ale i náklady na údržbu.

Dodávame zastrešenie na podľa vášho želania, ale súčasne kladieme veľký dôraz na funkčnosť a najvyššiu kvalitu. Ponúkame zastrešenia štandardného i atypického vzhľadu a sme schopní uspokojiť vaše želanie celou škálou najrôznejších rozmerov a farieb konštrukcie zastrešenia. Výplň zastrešenia (polykarbonát) dodávame v niekoľkých farebných odtieňoch.

Cena zastrešenia pre bazén 6 x 4m - 7 060 eur

Podrobné informácie k stavebnej predpríprave zastrešenia JUNO nájdete na adrese Info

Ak ste neodolali týmto šialeným cenám, tak nám rovno napíšte a požiadajte nás o ponuku