Tepelné čerpadlá

Chcete bazén využiť nie len keď je vonku plus 30 stupňov? Potom potrebujete kvalitné výkonné tepelné čerpadlo pre bazén. No pozor nie je čerpadlo ako čerpadlo. Lacné tepelné čerpadlo znamená menší výkon a vyššie prevádzkové náklady. V našej ponuke nájdete tepelné čerpadlá pre bazén zlatej strednej triedy značky Comfortline a zároveň najvyššiu kvalitu ale hlavne výkon a efektivitu značky Fairland vďaka čomu ušetríte na prevádzkových nákladoch za elektriku.

Fairland tepelné čerpadlo je najmodernejší vykurovací systém, ktorý pomocou vyspelej technológie, získava z  vonkajšieho vzduchu energiu potrebnú na vykúrenie bazéna.  Energeticky úsporné tepelné čerpadlo s invertorom sa odporúča pre všetky typy bazénov. Bežné tepelné čerpadlá pracujú s pevnou rýchlosťou bez meniča, zatiaľ čo meniče tepelných čerpadiel Fairland pracujú s množstvom prednastavených stupňov kompresora a ventilátorov s funkciou odstupňovaného výkonu meniča. Táto technológia umožňuje tepelnému čerpadlu prispôsobiť sa rôznym podmienkam s rôznymi kapacitami a efektívne vyrábať teplo pre ohrev bazénovej vody. Výsledkom je tichšia a nákladovo efektívnejšia prevádzka, pričom hodnota COP môže dosiahnuť až 16,4.

Bežné tepelné čerpadlá pre bazény majú hodnotu COP len okolo 5-6. Dlhá životnosť a spoľahlivá prevádzka sú zaručené titánovým výmenníkom tepla a slávnou japonskou značkou kompresorov a regulačných ventilov. Tichý chod s rekonštruovaným systémom prúdenia vzduchu a kompresorom so samostatnou protihlukovou izoláciou. Technické parametre tepelného čerpadla pre bazén Fairland a Comfortline.

Tepelné čerpadlá Fairland si môžete zakúpiť aj na stránke www.fairland.sk

Cena tepelných čerpadiel Comfort line

BazénPopisCena
do 20 m3Comfortline Basic 5 kW / 230V850 EUR
do 25 m3Comfortline Inverter BPN 06960 EUR
do 30 m3Comfortline Inverter BPN 071 150 EUR
do 40 m3Comfortline Inverter BPN 081 250 EUR
do 45 m3Comfortline Inverter BPN 09
1 520 EUR
do 60m3Comfortline Inverter BPN 131 950 EUR

Cena tepelných čerpadiel Fairland

BazénPopisCena
do 35 m3Inverter Plus IPHC 20 - COP 161 560 EUR
do 45 m3Inverter Plus IPHC 25 - COP 16.11 900 EUR
do 55 m3Inverter Plus IPHC 30 COP 162 340 EUR

Tepelné čerpadlo pre bazén Fairland

Tepelné čerpadlo pre bazén | Tepelné čerpadlá | Tepelné čerpadlo Fairland

Pozrite si videa na Youtube aby ste sa mali presvedčili, že máte dočinenia

s najvyššou kvalitou tepelných čerpadiel pre bazény Fairland

Video 1             Video 2