Tepelné čerpadlá pre bazény - ESHOP

Skúste si odpovedať na nasledovné otázky a zistíte či tepelné čerpadlo pre bazény je vhodné riešenie pre Vás:

  • Chcete bazén využiť nie len keď je vonku plus 30 stupňov?
  • Chcete mať vodu v bazéne vždy teplú a nedrkotať sa pri vstupe do vody?
  • Chcete horúcu vodu v perličkovom kúpeli?

Ak ste na nasledovné otázky odpovedali Áno, tak začnite uvažovať nad tepelným čerpadlom pre Váš bazén. V našej ponuke nájdete kvalitné a výkonné tepelné čerpadlá pre bazény. No pozor nie je tepelné čerpadlo ako čerpadlo. Lacné tepelné čerpadlo znamená menší výkon a vyššie prevádzkové náklady. V našej ponuke nájdete tepelné čerpadlá pre bazén zlatej strednej triedy značky Comfortline a zároveň najvyššiu kvalitu ale hlavne výkon a efektivitu značky Fairland vďaka čomu ušetríte na prevádzkových nákladoch za elektriku. Tepelné čerpadlá Fairland pre bazény s najlepším pomerom výkon-cena priamo  s montážou od BazenoveSialenstvo.sk

Fairland tepelné čerpadlo pre bazény je najmodernejší vykurovací systém, ktorý pomocou vyspelej technológie, získava z  vonkajšieho vzduchu energiu potrebnú na vykúrenie bazéna.  Energeticky úsporné tepelné čerpadlo s invertorom sa odporúča pre všetky typy bazénov. Bežné tepelné čerpadlá pre bazény pracujú s pevnou rýchlosťou bez meniča, zatiaľ čo meniče tepelných čerpadiel Fairland pracujú s množstvom prednastavených stupňov kompresora a ventilátorov s funkciou odstupňovaného výkonu meniča. Táto technológia umožňuje tepelnému čerpadlu prispôsobiť sa rôznym podmienkam s rôznymi kapacitami a efektívne vyrábať teplo pre ohrev bazénovej vody. Výsledkom je tichšia a nákladovo efektívnejšia prevádzka, pričom hodnota COP môže dosiahnuť až 16,4. Bežné tepelné čerpadlá pre bazény majú hodnotu COP len okolo 5-6.

Dlhá životnosť a spoľahlivá prevádzka sú zaručené titánovým výmenníkom tepla a slávnou japonskou značkou kompresorov a regulačných ventilov. Tichý chod s rekonštruovaným systémom prúdenia vzduchu a kompresorom so samostatnou protihlukovou izoláciou. Technické parametre tepelného čerpadla pre bazén Fairland a Comfortline.

Tepelné čerpadlá pre bazén Fairland si môžete zakúpiť v našom Eshope

Blizšie si môžete naštudovať tepelné čerpadlá Fairland na našej špecializovanej stránke www.fairland.sk

Tepelné čerpadlo pre bazén Fairland

Tepelné čerpadlo pre bazén | Tepelné čerpadlá | Tepelné čerpadlo Fairland

Pozrite si videa na Youtube aby ste sa mali presvedčili, že máte dočinenia

s najvyššou kvalitou tepelných čerpadiel pre bazény Fairland

Video 1             Video 2