Stavba bazénov na kľúč, čistenie bazénov a ďalšie služby spojené s bazénmi a zastrešeniami.

stavba bazénov

Stavba bazénov na kľúč čiže na komplet

Kúpili ste si bazén (môže byť aj od inej firmy) a potrebujete vykopať jamu, vybetónovať platňu a podobne. Tak nás kontaktujte nakoľko zabezpečujeme obhliadku budúceho umiestnenia bazénu a vypracujeme Vám cenovú kalkuláciu na stavbu bazéna na komplet ako je vykopanie bazénovej jamy, osadenia bazéna a ukončovacie práce ako je položenia dlažby okolo bazéna. Zabezpečujeme výstavbu bazéna od základu až po ukončenie a to na komplet čiže na kľúč. Cenová kalkulácia môže zahrňovať výkop stavebnej jamy, betónovanie platne, betónovanie múrikov, stavebné úpravy po osadení bazénu ako je úprava stavebnej jamy a terénu prípadne finálne ukončovacie práce ako je osadenie obrubníkov, zámkovej dlažby, WPC dosiek alebo kamenného koberca. Všetko podľa vašich požiadaviek. Prenechajte stavbu bazénov a úpravu okolia na nás a budete spokojný. Realizujeme betónovanie podzemnej šachty pre bazénovú technológiu, protiprúd z debniach tvárnic prípadne ponúkame hotové plastové šachty. Ak máte záujem o osadenie čerpadla a filtrácie na povrchu ponúkame hotové plastové alebo drevené domčeky. Služby spojené s realizáciou bazénov z logistických možnosti obmedzujeme na okruh 60 km od Nových Zámkov.

Stavba bazénov na kľúč je s BazenoveSialenstvo.sk hračka. Pozrite si naše niektoré práce na FB

Čistenie bazénov

Spoločnosť BazenoveSialenstvo.sk je špecialistom na

čistenie bazénov

, zazimovanie, odzimovanie, servis, úpravu vody a ďalšie činnosti spojené s prevádzkou bazénov. Vykonávame pravidelné čistenie bazénov alebo pred sezónne veľké čistenie bazéna a pripravíme bazén a bazénovú vodu na letnú sezónu. Na čistenie bazénov používame výhradne chemikálie určené na čistenie bazénov.

Ručné, precízne, šetrné, čistenie bazénov od akýchkoľvek nečistôt, usadenín (kovových, vápenatých i iných) a dlhodobých nánosov. Čistenie bazénov vykonávame vrátane skimmeru, trysiek ďalšieho príslušenstva bazénov. Cena čistenia bazénového telesa je : 4,- EUR/m3

Starostlivosť o bazén

Ponúkame Vám možnosť zbaviť sa akejkoľvek starostlivosti o bazén a bazénovú vodu. Kedykoľvek prídete môžete sa kúpať a nemusíte sa o nič starať len si užívať relax a pohodu. Vypracujeme pre Vás ponuku stačí nás kontaktovať a využiť našu služby. Bazén nie je starosť ale radosť len si to treba správne navrhnúť. Základom je automatizovanie dávkovania chémie vďaka čomu odpadne 75% starostí spojených s bazénom. Zvyšné sú len nejaké hrubé nečistoty na ktoré zas existujú bazénové vysávače, ktoré prečistia dno bazéna.

Ak nemáte čas starať sa o bazén, robiť čistenie bazéna tak túto starosť prenechajte nám!

Stavba bazénov na kľúč
Práce na FB

Pre konkrétnu kalkuláciu nás kontaktujte