Najlacnejšie prekrytie bazéna

Hľadáte naozaj najlacnejšie prekrytie bazéna? Ste tu správne. Ponúkame Vám lacné zastrešenie bazéna typu JUPITER TYP alebo APOLLO, vhodné na každý typ bazéna od nás ako sú modely CLASSIC, MODERN alebo ŠPORT alebo aj od iných výrobcov bazénov ako sú modely Azzuro, Ibiza či Trend. Toto najlacnejšie prekrytie bazéna sa skladá z priesvitného dutinkového polykarbonátu, dvere zastrešenia sú posuvné a sú umiestnené v strednej časti. K tomuto najlacnejšiemu zastrešeniu bazénu poskytujeme tiež 3m predĺženie koľajníc na oboch stranách za bazénom, ktoré je možné skrátiť podľa potreby. Pozrite si náš cenník zastrešení bazénov.

Rozmer bazéna Vonkajšie rozmery zastrešenia
Cena
6 x 36,3 x 3,73 200 EUR
7 x 3,57,3 x 4,03 750 EUR
8 x 48,3 x 4,84 350 EUR

Estetické a stále najlacnejšie prekrytie bazéna z číreho polykarbonátu

Toto zastrešenie bazéna obsahuje dokonale priesvitný - číry polykarbonát, ktorý pôsobí veľmi elegantne a esteticky a Vášmu bazénu dodá ten pravý šmrnc. Zastrešenie ďalej obsahuje bočné posuvné dvere na najväčšom segmente, ktoré Vám zabezpečia vstup do bazéna aj v prípadoch keď je zastrešenie zatiahnuté nad bazénom. Vďaka tomu sa môžete kúpať alebo si zaplávať aj pri zatiahnutom zastrešení. K zastrešeniu sa automaticky dodáva 3 metrové predĺženie oboch koľajníc, ktoré je možné skrátiť podľa požiadavky a priestoru. Toto predĺženie slúži na odsunutie zastrešenia mimo bazénové teleso. Zastrešenie je nevyhnutné montovať na spevnenú plochu aby bolo zastrešenie stabilné a odolalo veľkému náporu vetra.

Rozmer bazéna Vonkajšie rozmery zastrešenia
Cena
6 x 36,5 x 4,13 750 EUR
7 x 3,57,5 x 4,54 4500 EUR
8 x 48,6 x 4,85 250 EUR
9 x 49,6 x 4,86 550 EUR

Pred montážou zastrešenia je potrebné mať dokončený povrch okolo bazéna aby sa mohli koľajnice pripevniť bezpečne o podklad. Tento podklad by mal byť prilepený o betónový pás alebo betónovú plochu pod povrchom. Podrobné informácie k stavebnej predpríprave zastrešenia Jupiter na adrese Info

Lacné zastrešenie bazéna od nás neznamená nekvalitné ale práve naopak veľmi kvalitné a špičkové prevedenie. Môžete sa o tom presvedčiť ak si pozriete naše zastrešenie bazéna JUPITER na našej Facebook stránke, kde nájdete niekoľko fotografií už hotových namontovaných zastrešení.

Ak Vás zaujéma podrobná cenová ponuka na najlacnejšie prekrytie bazéna tak nás požiadajte o vypracovanie ponuky