Bazénové schody a madlá aj do slanej vody

Madlo bazénového rebríka i nášľapné stupne sú vyrobené z leštenej nerezovej ocele AISI 304.Tento typ ocele však nie je vhodný pri používaní v bazénoch kde je voda upravená pomocou soli. Na to slúžia rebríky vyrobené z leštenej nerezovej ocele AISI 316. Pri objednávke do poznámok prosíme uviesť druh úpravy vody. Madlo má priemer ø43 mm a nášľapné stupne majú plastovú podložku. Rebrík sa zachytáva do zabetónovaného plastového kotvenia (súčasť dodávky) v určitej vzdialenosti od okraja bazéna. Plastové kotvenie je kryté nerezovou krytkou (súčasť dodávky). Rebrík je možné z plastového kotvenia jednoducho vytiahnuť povolením istiaceho šróbu. Druhá strana rebríka, ktorá je umiestnená v bazéne je ukončená gumovou koncovkou, je len voľne opretá o stenu bazéna. Pre dodatočnú montáž nerezového rebríka je možné dokúpiť nerezové prírubové kotvenie, ktoré nie je potrebné zabetónovať Nerezové materiály nesmú byť v kontakte s koncentrovaným chlórom a v prostredí s pH nižším ako 7, inak dochádza k ich oxidácií a poškodzovaniu ich povrchu.

Cenník schody AISI 304

3 stupne
195,-
4 stupne
225,-

Cenník schody AISI 316

3 stupne
245,-
4 stupne
275,-

Madlo bazénového rebríka i nášľapné stupne sú vyrobené z leštenej nerezovej ocele AISI 304.Tento typ ocele však nie je vhodný pri používaní v bazénoch kde je voda upravená pomocou soli. Na to slúžia rebríky vyrobené z leštenej nerezovej ocele AISI 316. Pri objednávke do poznámok prosíme uviesť druh úpravy vody. Madlo má priemer ø43 mm a nášľapné stupne majú plastovú podložku. Rebrík sa zachytáva do zabetónovaného plastového kotvenia (súčasť dodávky) vo väčšej vzdialenosti od okraja bazéna, vhodné schody k bazénovému lemu. Plastové kotvenie je kryté nerezovou krytkou (súčasť dodávky). Rebrík je možné z plastového kotvenia jednoducho vytiahnuť povolením istiaceho šróbu. Druhá strana rebríka, ktorá je umiestnená v bazéne je ukončená gumovou koncovkou, je len voľne opretá o stenu bazéna. Pre dodatočnú montáž nerezového rebríka je možné dokúpiť nerezové prírubové kotvenie, ktoré nie je potrebné zabetónovať Nerezové materiály nesmú byť v kontakte s koncentrovaným chlórom a v prostredí s pH nižším ako 7, inak dochádza k ich oxidácií a poškodzovaniu ich povrchu.

Cenník AISI 304

3 stupne
195,-
4 stupne
225,-

Cenník AISI 316

3 stupne
245,-
4 stupne
275,-

Madlo je vyrobené z leštenej nerezovej ocele AISI 316. Madlo má priemer ø43 mm. Madlo sa zachytáva do zabetónovaného plastového kotvenia (súčasť dodávky) vo určitej vzdialenosti od okraja bazéna, Plastové kotvenie je kryté nerezovou krytkou (súčasť dodávky). Madlo je možné z plastového kotvenia jednoducho vytiahnuť povolením istiaceho šróbu.

Cenník AISI 316

krátke
165,-
dlhé
190,-