Plastový bazén CLASSIC

je bazén určený na osadenie do zeme a má obdĺžnikový tvar so zaoblenými rohmi R50 (alebo R60). Vďaka zaobleniu sa Vám neusadzuje nečistota v rohoch bazéna a voda môže plynule prúdiť a Vám poskytne dokonalý pôžitok z kúpania. Plastový bazén CLASSIC je vyrobený z vysoko kvalitného, trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu. V prevedení Exkluzív je od špičkovej nemeckej firmy Rochling. Schody v zaoblenom bazéne sú rohové oblúkové alebo kráľovské - po celej šírke.

Prevedenie bazéna Classic

Schody a lavička

Rohové schody

Sedacia lavička v bazéne

Bazén Classic s vonkajším schodiskom

Popis, obrázky a ceny

Plastový bazén CLASSIC môže mať vnútorné oblúkové rohové schody alebo vonkajšie oblúkové schody. Dokonalým riešením pre relax sú rohové schody spolu so sedacou  lavičkou vďaka čomu máte pohodlný prístup do bazéna a zároveň môžete relaxovať a odpočívať vo vode sedením na lavičke. Sedieť sa dá aj na schodoch ale nie je to pohodlné sedenie. Ak hľadáte relax v bazéne tak Vám ponúkame perličkový kúpeľ ako vo vírivkách.

Plastový bazén CLASSIC si viete veľmi jednoducho zabetónovať aj sami a nepotrebujete na to odbornú stavebnú firmu. Životnosť plastových bazénov je v dnešnej dobe, keď sú skelety skelety bazénov zvárané najmodernejšou technológiou až cca 25 rokov.

Radi Vám pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení plastového bazéna CLASSIC priamo u Vás na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku a vypracujeme Vám aj ponuku na zastrešenie bazéna. Rozdiel medzi prevedeniami Štandard a Exkluzív nájdete na našej pod stránke info, kde nájdete aj odstrašujúce príklady konkurenčných lacných bazénov, ak takýto kúpite tak ste vyhodili peniaze von oknom!

Plastový bazén Classic s vonkajším schodiskom
Plastový bazén Classic s vonkajším schodiskom

Bazen Classic s lemomPlastový bazén Classic s lemom

Vnútorné rozmery d x š x v Cena
prevedenie Štandard
Cena
prevedenie Exkluzív
6 x 3 x 1.354 660,-5 010,-
6 x 3 x 1.54 990,-5 340,-
7 x 3 x 1.355 300,-5 650,-
7 x 3 x 1.55 630,-5 980-
8 x 3 x 1.356 110,-6 460,-
8 x 3 x 1.56 440,-6 790,-

Bazénový lem plastového bazéna CLASSIC určeného do zeme je možné ukončiť niekoľkými spôsobmi popísanými TU. Vyberte si bazénový lem z nasej ponuky:

Bazénový lem

Ak ste neodolali týmto šialeným cenám, tak nám rovno napíšte a požiadajte nás o ponuku