Plastový bazén MODERN

má moderný obdĺžnikový/hranatý tvar bez zaoblených rohov. Dokonale zapadne do modernej architektúry Vášho domu. Plastový bazén MODERN je vyrobený z vysoko kvalitného, trvanlivého, stálofarebného a mrazuvzdorného polypropylénu, ktorý je odolný voči UV žiareniu. Plastový bazén MODERN vyrábame len v prevedení Exkluzív, ktoré nemá žiaden iný výrobca. Bližšie si o prevedení Exkluzív prečítate na našej pod stránke info, kde nájdete aj odstrašujúce príklady konkurenčných lacných bazénov, ak takýto kúpite tak ste vyhodili peniaze von oknom!

Plastový bazén MODERN má prednosť v tom, že má hranaté rohy vďaka, ktorým nemusíte dlažbu rezať do oblúkov. Ďalšou prednosťou je, že automatický čistiaci robot dokáže dokonale vyčistiť každé miesto bazéna a nevynechá žiadne menej dostupné miesto. Zároveň nevýhodou je, že potrebujete častejšie čistiť rohy bazéna.

Schody pri prevedení Exkluzív sú pohodlné 4.stupňové pri hĺbke 1.2m a 5.stupňové pri hĺbke 1.5m. Schody umiestnené v rohu bazéna nemajú oblúky a sú hranaté a tvarovo zhodné s telesom bazéna.

Bazénový lem je možné ukončiť niekoľkými spôsobmi popísanými TU. Pre bazén Modern Exkluzív vyrábame nasledovný priznaný lem. Dodávame bazénový lemy a staviame bazén na kľúč. Je dobré vedieť už pri kúpe bazéna či budete dávať ako finálnu povrchovú úpravu či dlažbu (keramickú alebo betónovú) alebo hotové bazénové profily či kamenný koberec a podobne.

Radi Vám bezplatne pomôžeme pri rozhodovaní o tvare, veľkosti, umiestnení a vybavení priamo u Vás na mieste budúcej realizácie. Súčasne Vám poskytneme kompletné informácie o prevádzke bazéna a nákladoch na jeho prevádzku. Vypracujeme Vám aj ponuku na zastrešenie bazéna.

Rozmer d x š x v Cena
prevedenie exklusiv
5 x 3 x 1.22 750 ,-
5 x 3 x 1.53 150 ,-
6 x 3 x 1.23 200 ,-
6 x 3 x 1.53 550 ,-
7 x 3 x 1.23 610 ,-
7 x 3 x 1.54 050 ,-
7,5 x 3 x 1.23 950 ,-
7.5 x 3 x 1.54 250,-

Cena bazénového telesa bez schodov a s DPH

Ak ste neodolali týmto šialeným cenám, tak nám rovno napíšte a požiadajte nás o ponuku